Wątek: domki drewniane
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Stary 20-01-2020, 21:52
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Dobry pomysł My z mężem też kupiliśmy taki domek i naprawdę jest to idealne miejsce do odpoczynku. Ogród od zawsze był zdecydowanie moim ulubionym miejscem do wypoczynku... Ale wiecie jak to jest, nie zawsze można sobie posiedzieć na ogródku. Wystarczy, że wieje i już wszystko zwiewa... No a w deszczu to już w ogóle porażka :/ No i trochę mnie to wkurzało, że nie mogę sobie znaleźć jakiegoś cichego, ładnego miejsca do odpoczynku... W ciszy i spokoju, bo w domu zawsze gwar. No i kiedyś widziałam u sąsiadów piękny, drewniany domek i dosłownie "zachorowałam" na jego punkcie! Zaczęłam szukać podobnych i trafiłam na https://www.domki-sodas.pl/15-domki-ogrodowe , gdzie znalazłam naprawdę wiele pięknych, drewnianych domków - dokładnie takich, o jakich marzyłam Razem z mężem stwierdziliśmy, że taki domek świetnie urozmaici nasz ogród i będzie genialnym miejscem do relaksu. Przede wszystkim taki domek jest niedrogi i szybki w montażu - a powiem Wam, że sama się zdziwiłam, bo myślałam, żę takie domki to minimum kilkanaście tysięcy kosztują...A tu taka miła niespodzianka To też nas skłoniło trochę do zakupu. W każdym razie była to naprawdę dobra decyzja, bo domek jest idealny. Mamy tam wygodne krzesła i stolik kawowy, więc jak tylko chcę odpocząć i poczytać książkę przy kawie, to zawsze idę właśnie tam
Odpowiedź z Cytowaniem