Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Stary 21-04-2020, 20:34
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Niestety rany często nie chcą się goić... też tak miałam :/ Podczas zabawy z psem przewróciłam się na płot i niestety nieźle obtarłam sobie łokieć! Wyglądało to naprawdę słabo a biorąc pod uwagę fakt, że mi to po każdym zadrapaniu zostaje blizna, byłam pewna, że i tym razem tak będzie. Starałam się jakoś oczyścić tą ranę i brać jakieś leki przeciwbólowe, no ale to nic nie dawało, bo bolała mnie konkretnie ta rana i jak tylko niechcący ją dotknęłam to była katastrofa :/ Szukałam w sieci jakiegoś sposobu na złagodzenie bólu i przyspieszenie gojenia się tej rany i znalazłam na https://www.help4skin.pl/produkty/ze...ran-spray-75-g maść, która spełniała wszystkie te oczekiwania! W sieci ma ona świetne opinie, więc postanowiłam zaryzykować i zamówiłam. I wiecie co? To był strzał w dziesiątkę! Dzięki tej maści rana zaczęła się szybko goić i przestała wreszcie boleć. Już prawie wszystko się zagoiło a ja nie widzę żadnej blizny Także jedno jest pewne - ta maść zostaje ze mną w domowej apteczce!
Odpowiedź z Cytowaniem