Wyświetl Pojedyńczy Post
  #323  
Stary 15-09-2017, 12:28
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

A ja się z tym nie zgodzę. Dojazd zależy od lokalizacji mieszkania czy domu ani od tego czy to dom czy mieszkanie. Faktem jest to, że i do mieszkania można mieć nie najlepszy dojazd do pracy. A jeśli chodzi o to czy lepszy dom czy mieszkanie tu decyduje gust. Dla mnie lepszy jest dom, nawet taki szeregowy. Ja się wychowałam w domu i o wiele bardziej mi on odpowiada. Jestem przyzwyczajona do tego, że trzeba o dom bardziej dbać. I nawet uważam, że dobrze iż przy domu jest zawsze coś do roboty. Człowiek przynajmniej się nie nudzi. Ale jakbym nie musiała kupować mieszkania czy domu tylko dostała go to brałabym co dają czy to mieszkanie czy niewielki domek na pipidówie. A tak to trzeba wziąć kredyt hipoteczny na przykład od https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty...szkaniowy.html bo inaczej z własnego dachu nad głową nici. Czy to mieszkanie czy dom to i tak ceny są kosmicznie wysokie. I niestety nic się na to nie poradzi. Do tego mieszkanie w centrum miasta jest o wiele droższe niż dom na obrzeżach.
Odpowiedź z Cytowaniem