Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10  
Stary 23-08-2019, 22:10
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Od dłuższego czasu wszystkie kosmetyki kupuję online Moim zdaniem po prostu nie opłaca się kupować stacjonarnie. Jest to nie tylko droższe, ale też bardziej kłopotliwe. Trzeba po pierwsze znaleźć drogerię, w której jest dany produkt. Potem jeszcze zobaczyć czy cena nam odpowiada i tak dalej... Ja już nie raz miałam tak, że jechałam na drugi koniec miasta po dany kosmetyk. Dojechałam a tam albo go nie było albo był mega drogi :/ Wtedy się wkurzyłam, no bo ile można biegać za jednym tuszem do rzęs! I postanowiłam, że zacznę kupować kosmetyki online. Korzystam z oferty drogerii https://www.ezebra.pl/ i bardzo sobie chwalę Mają naprawdę spory asortyment i jest z czego wybierać. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby produkt, który chciałam kupić, był niedostępny. Przesyłki docierają do mnie zawsze bardzo szybko i dzięki temu kosmetyki mam praktycznie "na już" a nie muszę się nawet ruszać z domu To naprawdę spora wygoda, spora oszczędność i spore ułatwienie. Mega się cieszę, że nie muszę już latać po tych wszystkich sklepach!
Odpowiedź z Cytowaniem