Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Stary 28-07-2020, 17:14
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja powiem Wam zupełnie szczerze, że jeszcze jakiś czas temu bardzo rzadko sięgałam po kosmetyki kolorowe. Mój makijaż ograniczał się do nałożenia błyszczyka do ust i na tym koniec. Ale na szczęście udało mi się to zmienić Teraz znacznie poszerzyłam wyposażenie mojej kosmetyczki i na co dzień decyduję się zazwyczaj na pełny makijaż. Bardzo to polubiłam, więc stwierdziłam, że warto żebym wypowiedziała się właśnie w tej kwestii. Mam już kilka swoich ulubionych kosmetyków i wśród marek drogeryjnych najczęściej sięgam po produkty od Rimmela. Jeżeli chcecie dorwać je w naprawdę fajnych cenach to koniecznie zerknijcie na ofertę tej drogerii: https://www.ezebra.pl/pl/producers/r...311079473.html Ja zawsze zamawiam z ich stronki, bo wiem, że mają przystępne ceny i zawsze znajdę wszystkie kolory produktów, których aktualnie potrzebuję (co często w drogerii stacjonarnej może się nie udać ;p) Także jeśli aktualnie szukacie jakieś fajnej drogerii internetowej zachęcam do sprawdzenia ezebry. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem