Wyświetl Pojedyńczy Post
  #474  
Stary 23-01-2020, 16:38
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Moim ulubionym sklepem internetowym jest eZebra na stronie https://www.ezebra.pl/pl/menu/perfum...eskie-944.html gdzie kupuję dla siebie perfumy oraz robię niezbędne w domu produkty. Jest tam dostępna cała gama produktów podzielonych dla wygody klienta na różne kategorie np. makijaż, pielęgnacja, paznokcie, akcesoria, perfumy, dom, men, zestawy prezentowe, promocje, nowości, marki, soczewki, produkty do aromaterapii, suplementy diety czy zdrowa żywność. Zapisałem się na stronie na newsletter i mam na bieżąco informacje o aktualnych promocjach i nowo wprowadzonym asortymencie. Zakupy robię dopiero jak mi się uzbiera grubsze zamówienie bo mam wtedy darmową wysyłkę. Jeśli chodzi o męskie perfumy czy wody, które kupuję dość często to czasem nie znając konkretnego zapachu po opisie jestem w stanie go zaakceptować lub nie. Bardzo dobry i szczegółowy opis każdego produktu sprawia, że zawsze kupuję trafne produkty. Na stronie jest również możliwość śledzenia zamówienia choć po prawdzie to zanim się zacznę niepokoić to kuriera mam już pod domem.
Odpowiedź z Cytowaniem