Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Stary 20-03-2018, 11:09
morinka morinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 7
Domyślnie

Moja znajoma niecałe pół roku temu korzystała z usług specjalisty, a właściwie specjalistki od fotografii ślubnej z Warszawy. Udało jej się nawiązać współpracę z p. Agnieszką - http://www.agnieszkaklosinska.pl - i podobno to były bardzo udane zdjęcia! A jeśli to mówi osoba, która za sesjami nie przepada to musi o czymś świadczyć. I faktycznie, przynajmniej moim zdaniem i zdaniem naszych znajomych zdjęcia, jakie udało im się zrobi są super (mimo tego, że pogoda spłatała figla i nie udało się zrealizować wszystkich planów, to i tak wyszło na najwyższym poziomie). Wiele zależy od tego kto jakie zdjęcia lubi, ale mojej Karolinie zależało na prostych zdjęciach, na których widać emocje i samą parę, a nie na jakimś super artystycznym dziele sztuki. Wszyscy mieli wiedzieć, na pierwszy rzut oka, że są to fotografie ślubne - i faktycznie tak właśnie jest. Jeśli ktoś ma taki sam gust, to z pewnością dogada się z panią Agnieszką. Chociaż myślę, że jakiegoś bardziej skomplikowanego zlecenia tez by się podjęła i efekt by był równie dobry )
Odpowiedź z Cytowaniem