Wątek: Co na prezent?
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #196  
Stary 18-12-2017, 12:15
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Coraz bliżej prezenty...

Cóż, prezenty to temat rzeka, więc można lać wodę bez końca ). w ciągu roku są przecież setki okazji, podczas których obdarowujemy naszych bliskich upominkami, większymi lub mniejszymi. Począwszy od imienin i urodzin, przez chrzty, śluby, a skończywszy na Świętach. Ja staram się zawsze dopasować prezenty pod gusta bliskich osób. Nawet, jak te gusta niespecjalnie mi się podobają, to zagryzam zęby i kupuję coś odpowiedniego. W końcu chodzi o to aby bliski przyjął prezent z zadowoleniem, a nie z narzekaniem. Staram się zarazem łączyć wybór prezentu, dokładając do niego pewien pragmatyzm. Lepsze są bowiem według mnie rzeczy, które mogą posłużyć danej osobie przez dłuższy czas, minimum kilka tygodni. W każdym razie już nie mogę doczekać się Świąt Bożego Narodzenia, a został jeszcze tydzień. Swoją drogą, zdawaliście sobie sprawę, że historia legendy Świętego Mikołaja liczy sobie ponad 1000 lat, a więc korzeniami sięga wczesnego średniowiecza. ? Ja dowiedziałam się w sumie dopiero z tego artykułu - https://www.listymikolaja.pl/gdzie-m...y-mikolaj.html. Można się naprawdę dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem