Wątek: Remont elewacji
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #25  
Stary 04-05-2017, 14:39
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Malowanie fasady

Słuchajcie forumowiczki, długo szukałam wątku o elewacji, więc teraz musicie mi pomóc . Mianowicie planujemy z mężem remont naszego domu, który nabyliśmy trzy lata temu na rynku wtórnym. Na szczęście udało nam się zgrać urlop w jednym terminie, więc pod koniec maja ruszamy z remontem. Między innymi chcielibyśmy odnowić fasadę, no ale do tego jest potrzebna odpowiednia farba. Mój kuzyn, który jakiś czas temu przeprowadził remont, poleca mi farbę Nobilesa - Nobiles Noblit Mix. Znalazłam ją tutaj - http://nobiles.pl/produkty/fasady/, ale chciałabym jeszcze Was zapytać o zdanie. Ta farba ma tworzyć powłoki, które zabezpieczają przed rozwojem grzybów i glonów. To dla mnie szczególnie ważny aspekt, ponieważ jestem astmatyczką i muszę unikać kontaktu z wszelkimi grzybami czy pleśniami. Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję. Tylko pospieszcie się, bo czas goni mnie i Kubę . Do końca maja zostały jeszcze niecałe cztery tygodnie, a my wciąż jesteśmy w proszku. Na marginesie muszę Wam się przyznać, że swój dom to jedna z lepszych rzeczy, jakie mnie spotkały w życiu. Żaden nachalny sąsiad nam nie przeszkadza, żyjemy blisko natury, a latem można zawsze zorganizować grilla .
Odpowiedź z Cytowaniem