Wyświetl Pojedyńczy Post
  #67  
Stary 05-10-2017, 10:10
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Jeśli chodzi o dbanie o samochód gdy nie ma się o tym zielonego pojęcia. To po pierwsze trzeba znaleźć dobrego i taniego mechanika. Uwierzcie mi taka osoba jest wręcz niezbędna. Jeśli chodzi o myjnię to wystarczy na nią jeździć od czasu do czasu, wtedy kiedy samochód wyda nam się brudny i nie pada ciągle z nieba. Trzeba też pamiętać, że samochód nie myję się tylko z zewnątrz, trzeba go też sprzątać wewnątrz. Dalej ważne jest aby samochód był ubezpieczony. Ja polecam ubezpieczenie assistance z https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie...ssistance-plus . Jak nie wie się jakimi środkami myś samochód to uwierzcie panowie w sklepach są bardziej niż chętni aby doradzić i wytłumaczyć jaki i jak dany specyfik się używa. Jeśli chodzi o części do samochodu to akurat, to ja polecam zostawić mechanikowi. Jeśli chodzi o dbanie o samochód to warto też ostrożnie jeździć i nie zajechać skrzyni biegów. I w sumie wydaje mi się, że to wszystko. Niby to żadna filozofia, ale jednak jakiegoś od nas zachodu to wymaga. Tak samo trzeba mniej więcej wiedzieć kiedy zmienić koła na zimowe czy letnie, kiedy zrobić przegląd, kiedy dolać do spryskiwaczy płynu i inne tego typu rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem