Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Stary 23-07-2019, 13:51
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Po służbowym wyjeździe do Rzeszowa zbyt wiele się nie spodziewałem. Po ulokowaniu się w hotelu ruszyliśmy z kolegą do Galerii Rzeszów na zakupy. Jako, że kolega już tam był i obiecał smaczny posiłek uzbroiłem się w cierpliwość, uspokoiłem żołądek i śmiało ruszyłem. Odwiedziliśmy restaurację Pizza Domino w tamtejszej galerii. Bardzo klimatycznie urządzona, jasne i ciepłe kolory, zapach pieczonego ciasta... wszystko to sprawia, że przez chwilę możemy gościć na pięknym południu Włoch. Doskonała obsługa przeprowadziła nas przez całą galerię smaków dopóki nie podjęliśmy ostatecznej decyzji. Oczywiście poinformowali nas o aktualnie obowiązujących promocjach. Dzięki wi-fi podejrzałem na stronie kilka ciekawostek, które jeszcze bardziej utwierdziły mnie w słuszności wyboru restauracji. Promocje dla uczniów i studentów, promocje przedpołudniowe, promocje codzienne, honorowanie Karty Dużej Rodziny, dogodne płatności kartą nawet przy dostawie do domu i jeszcze parę... Dokładne informacje można znaleźć po odwiedzeniu ich strony internetowej https://www.pizzadominium.pl/lokale/rzeszow-galeria . Z czystym sumieniem polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem