kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 18-08-2022, 18:32
rafaelepeel rafaelepeel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 2
Domy¶lnie Beton

Dzieñ dobry. Poszukujê dobrej firmy, która jest producentem p³yt z betonu architektonicznego. Zale¿y mi przede wszystkim na wieloletnim do¶wiadczeniu firmy i wysokiej jako¶ci produktów. Na razie natrafi³am na t±: https://www.vhct.pl/ Dajcie znaæ, je¶li jeste¶cie w stanie co¶ wiêcej poleciæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-09-2022, 17:14
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 109
Domy¶lnie

Jak szukasz prefabrykatów betonowych, to jestem pewna ¿e oferta https://sienkiewicz.com.pl/ sprosta Twoim oczekiwaniom. Na ich stronie www znajdziesz wszystkie szczegó³y oferty
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-12-2022, 13:19
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 416
Domy¶lnie

A skoro ju¿ przy takich tematach jeste¶my, to czy mogliby¶cie mi poleciæ jakie¶ dobre farby na beton na zewn±trz? Mieli¶cie mo¿e kiedykolwiek okazjê u¿ywaæ takich produktów?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-01-2023, 11:05
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 708
Domy¶lnie

Wed³ug mnie najlepszym wyborem bêdzie jednak farba do betonu zielona . Szczerze mówi±c u nas sprawdzi³a siê super, poniewa¿ okaza³a siê ona bardzo wydajna i co wa¿ne mo¿na j± kupiæ w niewygórowanej cenie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-01-2023, 01:11
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 603
Domy¶lnie

Je¶li wykonujecie ró¿nego rodzaju remonty, to my¶lê, ¿e mo¿e zainteresowaæ Was farba zewnêtrzna do betonu . Najwa¿niejsze jest to, aby decydowaæ siê na materia³y budowlane najlepszej jako¶ci. My¶lê, ¿e nie powinno byæ z ich znalezieniem wiêkszego problemu.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-06-2023, 12:38
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 578
Domy¶lnie

Jak chodzi o materia³y budowlane, ale betonowe - to wed³ug mnie najkorzystniejsz± ofertê w tym zakresie ma firma https://betblok.pl/plyty-betonowe-producent.html . Wydaje mi siê, ¿e u nich jeste¶cie w stanie kupiæ co¶ naprawdê solidnego, ³atwego w monta¿u i w korzystnej nawet cenie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.