kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-01-2024, 05:50
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 422
Domyślnie Wentylacja

Dzisiaj na przykład z samego rana dowiedziałem się o wentylacja kraków . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-06-2024, 17:40
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 494
Domyślnie

A czy ktoś z Was orientuje się może, od czego tak właściwie zależy skuteczność wentylacji w domu? Czy jest to uzależnione na przykład od jakości urządzeń wentylacyjnych? Z tego, co wiem, to dobre urządzenia tego typu ma w swojej ofercie firma Stiebel-Eltron. Może ktoś z Was miał z nią już wcześniej do czynienia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-06-2024, 11:25
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4 096
Domyślnie

Co powiecie w ogóle na https://bbtwent.pl/ ? Nie tak dawno natrafiłam na tą ofertę i faktycznie jest ona naprawdę bardzo korzystna. Dodatkowo też klimatyzacja działa bardzo sprawnie, więc może jednak spodoba wam się takie właśnie rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-06-2024, 15:16
dafin6 dafin6 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2024
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że każdy ma prawo do swojego zdania, co sprawia, że rozmowy są bogatsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-06-2024, 16:24
Frania Frania is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 184
Domyślnie

Planuję modernizację systemu wentylacji w swoim domu i natrafiłam na sklep https://sklep-wentylacje.pl/. Ich oferta wydaje się być bardzo szeroka, mają wiele akcesoriów do wentylacji i rekuperacji. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Jak oceniacie jakość produktów i obsługę klienta? Czy dostawa była szybka i bezproblemowa? Będę wdzięczna za wszelkie opinie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-06-2024, 08:01
dorotas345 dorotas345 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2022
Posty: 60
Domyślnie

Ostatnio odkryłam świetną stronę https://czystyklimat.pl/ z szeroką ofertą usług związanych z montażem klimatyzacji. Bardzo profesjonalna obsługa i szybka realizacja. Warto sprawdzić, jeśli planujecie instalację klimatyzacji!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-07-2024, 23:14
PawlakJA PawlakJA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 224
Domyślnie

Inwestowanie w nowoczesne rozwiązania wentylacyjne to klucz do komfortowego i zdrowego życia. Wentylacje decentralne pozwalają na efektywne zarządzanie jakością powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, co przekłada się na lepsze samopoczucie mieszkańców. Dzięki możliwości indywidualnego sterowania, można dostosować wentylację do aktualnych potrzeb, co jest nie tylko wygodne, ale także energooszczędne. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesność i ekologię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-07-2024, 09:53
PolaWilk PolaWilk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2024
Posty: 15
Domyślnie

Ja remontując budynki firmy postawiłem na wentylacja przemysłowa. Świetna sprawa. Polecam, szczególnie w dużych zakładach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-07-2024, 11:08
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 957
Domyślnie

Skuteczna i wydajna wentylacja to podstawa zarówno w domu jak i w firmie. My jesteśmy dopiero w trakcie budowy ale już myślimy o tym, jaka centrala wentylacyjna do domu jednorodzinnego będzie najlepsza. Jakie jest Wasze doświadczenie w tym temacie ? Kojarzycie firmę Stiebel Eltron?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-07-2024, 11:52
simonis.jed's Avatar
simonis.jed simonis.jed is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2024
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Lepiej zainwestować jest w wentylację, czy klimatyzację?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.