kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-02-2024, 00:15
Mrokus Mężczyzna Mrokus is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 273
Domyślnie Wypadanie włosów: Hormonalne zmiany a stan włosów.

Zmiany hormonalne, takie jak ciąża, menopauza lub zaburzenia tarczycy, mogą znacząco wpłynąć na cykl życia włosów i prowadzić do Wypadanie włosów. Fluktuacje hormonów mogą powodować zmiany w strukturze włosów i wpływać na ich zdrowie i kondycję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-06-2024, 19:40
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 728
Domyślnie

Zaburzenia hormonalne to tylko jedna z przyczyn powstawania nadmiernego wypadania włosów. Najgorzej jeśli wypadaniu towarzyszy osłabienie bądź całkowity brak odrostu, bardzo szybko wtedy pojawiają się prześwity na głowie. Żadna kobieta tracąc włosy nie czuje się dobrze ani atrakcyjnie dlatego trzeba szukać pomocy. Nourkin Woman jest suplementem który takim ratunkiem może się okazać. Zawarte w nim proteoglikany wspierają naturalny cykl wzrostu włosów, pomagając im wrócić do fazy anagenu czyli fazy wzrostu. Stosując regularnie Nourkrin Woman przez kilka miesięcy można znacznie zagęścić włosy i zahamować ich wypadanie. Z dokładniejszymi informacjami na temat suplementu można się zapoznać na stronie https://proteoglikany.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-06-2024, 22:52
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 188
Domyślnie

A co sądzicie o peruce? Ja na https://perukisklep.pl widziałam spory wybór peruk naturalnych i syntetycznych. Zastanawiam się właśnie nad zamówieniem jakiejś dla siebie bo włosy lecą mi garściami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-07-2024, 09:16
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 776
Domyślnie

Trzeba uregulować hormony, a włosy wzmacniać także pielęgnacją. Ja nie lubię dlugiej pielęgnacji, a w niej raczej stawiam na minimalizm. To dlatego polecam spray Magic One 7 od firmy INOAR. Ma bardzo dobry skład, ale zachęca mnie przede wszystkim bogaty wachlarz korzyści i to że jest banalny w użyciu. Wystarczy pamiętać o psikaniu nim włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-07-2024, 15:35
wiolettaaaxx wiolettaaaxx is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2024
Posty: 4
Domyślnie

Mnie też właśnie ostatnio mocno wypadały włosy, ale odkąd zmieniłam nawyki żywieniowe to jest lepiej
__________________
https://artclimasystem.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-09-2024, 13:22
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 084
Domyślnie

Niestety, aby włosy wyglądały pięknie na co dzień wymagają dużo uwagi i po prostu znajomości ich potrzeb. Ja oprócz szamponu i odzywki oczywiście stosuję również maski. U mnie głównym problemem były słabe i suche włosy, które potrafiły wypadać garściami. Dopiero maska Nourishing Vegetarian Miracle Mask od Davines https://davines.pl/produkty/maska/ okazała się skuteczna. Przy systematycznym stosowaniu włosy stały się grubsze i już nie zostaje ich mnóstwo na grzebieniu. Warto próbować, tym bardziej jeśli do tej pory nic się nie sprawdziło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-09-2024, 13:05
bartek131 Mężczyzna bartek131 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 101
Domyślnie

Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszych włosów?

studnie głębinowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.