kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 12-11-2020, 10:44
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 351
Domy¶lnie Pakiet medyczny.

Hej Dziewczyny, s³ysz±c w mediach o tym ¿e stan zdrowotny w Polsce jest coraz gorszy, zmartwi³am siê zdrowiem mojej rodziny, pomimo ¿e wszyscy cieszymy siê dobr± odporno¶ci±, to niestety mo¿e siê zmieniæ, bo coraz czê¶ciej siê s³yszy ¿e nasze bliskie otoczenie choruje, dlatego pomy¶la³am o pakiecie medycznym dla rodziny, https://mediccentre.pl/pakiet-dla-rodziny
My¶lê ¿e teraz jak najbardziej powinni¶my dbaæ o zdrowie, a je¶li mo¿emy te¿ ochroniæ nasz± rodzinê tym lepiej. Pozdrawiam, b±d¼cie zdrowe.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-12-2020, 18:38
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domy¶lnie

Ca³kiem dobry pomys³, jak chcecie liczyæ na szybk± i profesjonaln± pomoc medyczn± to trzeba wzi±æ sprawy w swoje rêce. Takie pakiety medyczne to dobry pomys³, szczególnie jak mieszkanie w wiêkszych miastach. Sprawd¼cie sobie mo¿e tu firmê https://polmed.pl i ich pomoc. Oferuj± tu tak¿e 24/h teleporady medyczne i dostêp do wielu specjalistów.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-07-2021, 18:34
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domy¶lnie

Ja równie¿ ostatnio mia³am chwile refleksji i wykupi³am indywidualny pakiet medyczny. Super sprawa, poniewa¿ znajduje siê w nim to czego oczekuje. Lecz wziê³am jeszcze kilka dodatkowych opcji, bo jak to mówi±: przezorny zawsze ubezpieczony
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-07-2021, 08:53
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domy¶lnie

Hejka. Tak¿e zastanawiam siê nad tym czy by nie wykupiæ takiego dodatkowego pakietu medycznego. Dlatego te¿ zaczê³am sprawdzaæ jakie s± mo¿liwo¶ci. I tak natrafi³am na taki biorezonans https://biorezonans-wilanow.pl/ który to pozwala wnikn±æ do organizmu i wyeliminowaæ przyczynê bólu. Tak¿e my¶lê, ¿e taki pakiet czterech zabiegów wykupiê sobie. Bo jednak cieszy siê on do¶æ sporym zainteresowaniem.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-07-2021, 11:27
chanel.quitzon's Avatar
chanel.quitzon chanel.quitzon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Domy¶lnie

Równie¿ staram siê czêsto badaæ - profilaktycznie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.