kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-06-2022, 14:06
Reina Reina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie Profesjonalne ładowarki teleskopowe

Witam,
jak myślicie czy do obsługi takich ładowarka jak - https://www.euro-maszyny.pl/wynajem-...i-teleskopowe/ potrzebna jakiś specjalnych umiejętności albo uprawnień?
Pytam bo w naszej firmie taka maszyna przydała by się a korzystamy zawsze z widlaków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-09-2022, 09:26
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 694
Domyślnie

nam w firmie raz na jakiś czas przydaje się taka profesjonalna ładowarka teleskopowa Wynajem tego urządzenia okazuje się jednak dla nas lepszym rozwiązaniem, niż zakup sprzętu na własność. Na stronie internetowej https://www.czecho.pl/wiadomosci/380...ajem-czy-warto możecie sobie poczytać, jakie są zalety takiego właśnie rozwiązania. A może ktoś z Was też już z niego korzysta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-08-2024, 14:03
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 806
Domyślnie

Zastanawiając się nad wyborem ładowarki teleskopowej, dobrze jest wziąć pod uwagę nie tylko wydajność, ale także bezpieczeństwo i trwałość. Dlatego polecamy sprawdzić sobie ofertę https://faresin.pl i spojrzeć na ich maszyny bliżej. Poczytanie na stronie producenta może być pomocne w podjęciu decyzji, a także dowiedzeniu się więcej na temat specyfikacji i funkcjonalności urządzeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-12-2024, 16:07
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 863
Domyślnie

Oczywiście, że potrzebne są odpowiednie uprawnienia i doświadczenie również. Bo sam kurs obsługi to jeszcze za mało aby powiedzieć, że jest się specjalistą. Praca na koparce czy ładowarce do prostych nie należy przecież. Takie ładowarki są wyposażone w pompy hydrauliczne dlatego jeśli będziecie mieć problem z tą częścią to powinniście wiedzieć, że możliwa jest naprawa pomp hydraulicznych poprzez ich regenerację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-01-2025, 00:02
lenkaa lenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 114
Domyślnie

Jeśli interesuje cię naprawa maszyn budowlanych to najlepiej zgłosić się do firmy Banat. Zajmuje się naprawą maszyn budowlanych, regeneracją pomp hydraulicznych, siłowników itd. Mają świetnych fachowców i przystępne ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.