![]() |
![]() |
|
Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ![]() |
|
|
Zarejestruj się | FAQ | Blogi | Galerie | Użytkownicy | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze Posty | Oznacz Fora Jako Przeczytane |
![]() |
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek | Wygląd |
#1
|
|||
|
|||
![]() Jak wpływ na organizm mają takie baseny termalne?
Tutaj: http://www.termabania.pl/baseny-termalne znalazłam namiar na coś takiego w górach. Jestem ciekawa, czy po czymś takim następuje jakaś odnowa biologiczna czy coś takiego, czy to może po prostu forma relaksu i nic więcej? |
#2
|
|||
|
|||
![]() Myślicie ze baseny termalne pomoga mi na mój problem nadmiernego pocenia się? Próbowałam już wszystkich sposobów włącznie z tymi opisanymi w artykule: http://www.rodzinazdrowia.pl/ogranic...erna-potliwosc ale większosc pomaga mi tylko na chwile. Co robić?
|
#3
|
|||
|
|||
![]() Nigdy jakoś nad tymi sprawami się w sumie nie zastanawiałam, ale chcę od siebie dodać, ze nawet taki weekendowy wyjazd do PSA może być dla wielu z nas bardzo dobą opcją. W każdym razie tutaj już są specjalne strefy gdzie nawet dzieci mogą korzystać z ich SPA przeznaczonego tylko dla najmłodszych.
|
#4
|
||||
|
||||
![]() Takie baseny termalne to jest naprawdę doskonała sprawa. W moim przekonaniu to jest narawdę opcja bardzo potrzebna w moim przekonaniu. Tak ja to widzę.
___________________________________ Kontakt do prac dyplomowych z Pedagogiki |
![]() |
|
![]() |