![]() |
![]() |
|
Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Witam. Szukam roślin do biura, które są ładne ale także wytrzymałe. Znalazłam w sieci rośliny do biura kraków. Myślicie, że przetrwają w warunkach biurowych?
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Uważam, że kwiaty powinny być w każdej przestrzeni biurowej!
|
#3
|
|||
|
|||
![]() Do biura to idealne będą sansewierie, zamiokulkasy, drzewka szczęścia czy aloesy, to rośliny odporne na błędy w uprawie i braki wody. Bardzo fajny wybór roślin doniczkowych znajdziecie w centrum ogrodniczym Ogród Śląski w miejscowości Świerklaniec niedaleko Tarnowskich Gór http://ogrodslaski.pl/co-u-nas-znajd...on-tropikalny/ także jeśli jesteście z okolicy to skierujcie się tam, ich ekipa tez na pewno dobrze wam podpowie, co wybrać.
|
#4
|
|||
|
|||
![]() U mnie stoi Aloes
![]() |
#5
|
|||
|
|||
![]() Czasami ciężko o takie rośliny doniczkowe zadbać. Warto sobie kupić*od razu na przykład na https://domowa-dzungla.pl/nawozy-i-o...n-doniczkowych nawozy do roślin doniczkowych. Na pewno zauważycie roznice
![]() |
#6
|
|||
|
|||
![]() Ja bym postawiła na coś oryginalnego. Zerknij sobie np. na taki las w słoiku https://growitbox.com/pl/ . To świetna dekoracja i nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Ja mam u siebie taką niewielka kompozycję roślin w szkle i wygląda naprawdę fajnie. Każdy klient zwraca na nią uwagę i pyta gdzie taki można kupić
![]() |
#7
|
|||
|
|||
![]() Myślę, że w biurach powinny być bardzo wytrzymałe i odporne na niedogodności rośliny.
|
#8
|
||||
|
||||
![]() A co sądzicie o sztucznych kwiatach doniczkowych? Czy to nie najlepsze rozwiązanie do biura?
|
![]() |
|
![]() |