![]() |
![]() |
|
Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ![]() |
|
|
Zarejestruj się | FAQ | Blogi | Galerie | Użytkownicy | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze Posty | Oznacz Fora Jako Przeczytane |
![]() |
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek | Wygląd |
#1
|
|||
|
|||
![]() Co można dać do badania w takim laboratorium?
|
#2
|
|||
|
|||
![]() Właściwie wszystko.
Takie laboratorium akredytowane może zbadać czystość wód, poziom hałasu w środowisku czy stężenie zanieczyszczenia powietrza. Tutaj https://obiks.pl/laboratorium/ masz namiar na jedno takie laboratorium. Dowiesz się, czego można się po nim spodziewać. Jest tam więcej informacji, czym takie laboratorium się zajmuje. |
#3
|
|||
|
|||
![]() Zastanawiamy sie z mezem nad nowoczesnymi rozwiazaniami. Co sadzicie o spektometrach? Czy takie kontrole sa dobre? https://www.metrohm.com/pl-pl/przegl...rometr-ramana/ Proszę o opinie. Zalezy nam na bezpieczenstwie pracownikow.
|
#4
|
|||
|
|||
![]() Dzień dobry. Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. W dużej mierze zależy to od specyfiki danego laboratorium. Przykładowo nasze bada materiały porowate. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne maszyny pomiarowe od Uni Export https://www.uni-export.com.pl/analiz...ow-porowatych/.
|
![]() |
|
![]() |