kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-05-2022, 17:25
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie Walka z dużą ilością zmarszczek w domowej pielęgnacji?

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości kosmetyków do pielęgnacji domowej cery w zakresie poradzenia sobie z ilością zmarszczek i słabym nawilżeniem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-05-2022, 10:19
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 646
Domyślnie

Szukając wysokiej jakości kosmetyków o naturalnym składzie wspomagających piękny wygląd i radzenie sobie z problemami związanymi z nadmierną ilością zmarszczek to jak najbardziej mogę do sprawdzenia polecić kosmetyki CELL C LINE https://summe.pl/seria/cell-c-line/ wzmacnia zdolność skóry do regeneracji, skutecznie zapobiegając powstawaniu zmarszczek oraz spadku jędrności skóry. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-05-2022, 21:07
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 014
Domyślnie

W zakresie naturalnych kosmetyków to zdecydowanie najlepiej wypada właśnie Summe Cosmetics tym bardziej, że ta seria wegańskich kosmetyków wzmacnia zdolność skóry do regeneracji, skutecznie zapobiegając powstawaniu zmarszczek oraz spadku jędrności skóry. Ja jestem pozytywnie zaskoczona skutecznością działania, bo pomimo mojego wieku już po 40-ce to zmarszczki się wygładzają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-05-2022, 21:14
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Ogromne dzięki za informacje! Chętnie sprawdzę i liczę, ze to nie koniec wskazówek z Waszej strony ;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-05-2022, 11:25
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 722
Domyślnie

Wegańskie, naturalne, bardzo skuteczne, polskiego producenta i do tego dostępne w wielu sklepach i aptekach - https://www.herbapol-polana.com/kosm...i-odmladzajace . Nie mówiąc już, że w normalnej cenie Sprawdź sobie te kosmetyki i jestem pewna, że będziesz zadowolona. Do nawilżania z serii niebieskiej warto się wspomagać kosmetykami jeszcze, ja mam olejek do mycia, mgiełkę również.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-05-2022, 20:15
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 521
Domyślnie

Ja uważam, że seria Cell C Line to bardzo dobry kierunek poszukiwań naturalnych kosmetyków o wysokiej jakości i skuteczności działania bo naprawdę wygładza zmarszczki i pomaga uporać się ze słabym nawilżeniem skóry. Najlepiej zajrzeć sobie na https://summe.pl/seria/cell-c-line/ przejrzeć dostępne kosmetyki w zależności oczywiście czego dokładnie potrzebujecie aby skutecznie zadbać o siebie pomimo wieku
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.