![]()  | 
  ||
| Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ||
  | 
|||
| 
		 
			 
			#1  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Optyk Łomża 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	Salon Super Optyk zlokalizowany jest w ścisłym centrum Łomży na Starówce nieopodal ronda Plac Kościuszki. W tej samej kamienicy znajduje się klinika rehabilitacyjna Medicor. W naszym salonie mają Państwo możliwość poddania się pełnemu, profesjonalnemu badaniu wzroku, pod kątem takich chorób jak zaćma, jaskra, zbadanie dna i ciśnienia oka. Lekarz okulista jest do dyspozycji naszych pacjentów 3-4 razy w miesiącu – wszelkie informacje o terminach badań podawane są na naszym fanpage’u na Facebook’u oraz w salonie optycznym. Na wizyty prowadzone są zapisy telefonicznie, jak i w naszej placówce. Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia badania refrakcji od ręki, czyli dobór odpowiednich wartości korekcyjnych soczewek. ![]()  | 
| 
		 
			 
			#2  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Warto  wybrać się  do  gabinetu  Optyk Cafe, ponieważ  
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	tam macie zapewnione dokładne badanie wzroku. Znajdziecie tam również różne oprawki okularów, w tym nawet okulary przeciwsłoneczne piaseczno. Także warto byłoby się do nich zgłosić..  | 
| 
		 
			 
			#3  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Szukając nowych okularów, natknęłam się na świetną stronę: https://kodano.pl/. Mają ogromny wybór i wiele promocji, a dostawa jest naprawdę przystępna cenowo. To świetna alternatywa dla tradycyjnych sklepów! 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#4  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Stawiacie na jakieś konkretne marki, jeśli chodzi o wybór okularów, czy raczej ważne jest dla Was to, aby wybrać bardzo dobrą jakość? Śmiało możecie połączyć znaną markę z dobrą jakością i mogę podpowiedzieć, że okularów warto szukać na stronie christian dior okulary . Pełny wybór, wiele modeli, więc na pewno z powodzeniem możecie coś znaleźć. 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#5  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Nie wyobrażam sobie lata bez okularów słonecznych z filtrem UV. To podstawowa ochrona dla oczu przed szkodliwym promieniowaniem. Dzięki nim nie męczę się tak bardzo podczas długich spacerów na słońcu. https://eyeshield.com/sklep/kategori...ary-sloneczne/ 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#6  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Ja na przykład dowiedziałem się o optyk łódź . To pewnie zainteresuje bardzo dużo osób. 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#7  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 A wy macie wadę wzroku i chodzicie po okulary do optyka jak tego z Kielc? okulary przeciwsłoneczne cartier 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#8  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Od jakiegoś czasu myślę o wymianie moich starych okularów przeciwsłonecznych, tym razem na coś lepszego – może z filtrem polaryzacyjnym. Widziałam, że w ofercie Centrum Medycznego CONTACT-MED https://contact-med.pl/optyk/ pojawiają się również okulary przeciwsłoneczne w Łodzi. Czy ktoś wie, czy można tam przetestować okulary w różnych warunkach oświetlenia? Zależy mi na sprawdzeniu, jak szkła radzą sobie na przykład w ostrym słońcu albo podczas prowadzenia auta. 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#9  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Zastanawiam  sie nad  tym   czy  kupić  okulary do biegania damskie, bo potrzebuję lekkiego modelu z dobrą wentylacją. Z tego co widziałam, GOG   Eyewear   ma w tej kategorii naprawdę solidne propozycje.  Czy  ktoś z  was  może  ma  z nimi doswiaczenie? 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#10  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 nteresuje mnie oddział okulistyczny warszawa, bo szukam miejsca z profesjonalną opieką i nowoczesnym sprzętem. Planuję wizytę u specjalisty i zależy mi, żeby wszystko przebiegło sprawnie i komfortowo. Warszawa ma kilka takich placówek, ale opinie i doświadczenia innych pacjentów są dla mnie ważne. Ktoś może polecić dobry oddział okulistyczny w stolicy? 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 |