![]()  | 
  ||
| Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ||
  | 
|||
		
			
  | 	
	
	
		
		|||||||
| Zarejestruj się | FAQ | Blogi | Galerie | Użytkownicy | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze Posty | Oznacz Fora Jako Przeczytane | 
![]()  | 
	
	
| 
		 | 
	Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek | Wygląd | 
| 
		 
			 
			#1  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Możecie doradzić od siebie coś konkretnego? 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	Chodzi mi o takie grille gazowe. Czytałam tutaj https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/r...ajlepszy/4837/ co nieco o takich sprzętach. Jest tam ranking 10 najchętniej kupowanych. Jaki byście wybrali?  | 
| 
		 
			 
			#2  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 A czy na pewno potrzebny jest Ci cały grill? Według mnie to grillowania w domu w zupełności starczy patelnia grillowa - https://www.patelnie-tytanowe.pl/pat...iamond-16.html. Na niej można przygotować wszystkie potrawy grillowane, a koszt na pewno będzie znacznie niższy niż w przypadku grilla. No i zajmie mniej miejsca, bo można ją schować praktycznie wszędzie. 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#3  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 W takim razie jeżeli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie dobrych grilli gazowych to na pewno warto wymienić tutaj propozycje z oferty Koler http://koler.pl Mają świetne propozycje w naprawdę konkurenycjnych cenach, my sprawiliśmy sobie wersję Relish v1 ze stali nierdzewnej i 5 palnikami oraz żeliwnymi rusztami. 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 |