kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-01-2020, 08:14
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 864
Domyślnie

Może to być auto używane? zdecydowanie większy wybór wtedy jest w danym przedziale cenowym. Sama nie widzę przeszkód aby nie korzystać z takich ofert. Często można kupić 2-3 letni samochód w idealnym stanie a już znacznie niższej cenie, na przykład w toyota używane salon. W tym salonie w Zabrzu mają wystawione na sprzedaż samochody różnych marek, dokładnie sprawdzone przez profesjonalnych mechaników. Kontroli podlega nadwozie, podwozie, hamulce, koła, opony, komora silnikowa. Sprawdzane jest także wnętrze auta. Dopiero jeśli samochód przejdzie taką kontrolę techniczną jest wystawiony na sprzedaż. I można po jego zakupie uzyskać nawet 2 lata gwarancji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-01-2020, 18:41
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Auto używane to dobre rozwiązanie. Jednak niestety nietrudno naciac sie na oszustow ,ktorzy nie pokazą pelnej historii auta. To sie zdarza,wiec powinnismy rozwaznie wybierac takie firmy oferujace sprzedaz aut. Ja mogę jednak polecić firmę Auto-loco https://www.auto-loco.pl/ spod Poznania. To firma ktora od wielu lat zajmuje sie sprzedażą , a ich auta sa regularnie przeglądane i mają aktualne dokumenty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 30-07-2024, 16:52
paris97's Avatar
paris97 paris97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2024
Posty: 5
Domyślnie

Klasyczne, znane z popularnych filmów auto to marzenie niejednego miłośnika motoryzacji. Już dziś możesz je spełnić, uczestnicząc w profesjonalnych aukcjach aut z USA. Sprawdź sobie ten wpis i porady - https://busko.com.pl/klasyczne-amery...4,39306,n.html. Auto w roczniku 1974 z całą pewnością jest najsłynniejszym radiowozem na świecie, głównie za sprawą uczestnictwa w filmie "Blues Brothersâ". Wyróżnia się dużym, przestronnym nadwoziem i 8-cylindrowym silnikiem, a także maksymalną mocą rzędu 200 KM przy 4000 obrotów na minutę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.