Muszę się z Wami podzielić niesamowitym odkryciem, które zrobiłam całkiem przypadkiem! Natrafiłam na krem, który nie tylko redukuje przebarwienia, ale również wygładza zmarszczki, a kosztuje jedynie 24,90 zł w Konopnej Farmacji!
Jak do tego doszło? Przeżyłam mały incydent – kropla gorącego tłuszczu prysnęła mi na twarz. W poszukiwaniu sposobu, by uniknąć blizn, trafiłam na forum, gdzie polecono krem na oparzenia. Kupiłam go, zaczęłam stosować, a wkrótce odkryłam dodatkowy efekt –
moje plamy starcze zaczęły się rozjaśniać, a zmarszczki stopniowo wygładzać!
Mowa o
kremie Editt na blizny po oparzeniach, który ma świetny skład: wyciąg z cebuli, aceroli, aloes oraz masło shea. Dzięki właściwościom cebuli, która pobudza produkcję kolagenu, moja skóra stała się gładsza, a zmarszczki i przebarwienia zaczęły znikać.
Polecam Wam ten krem – jest skuteczny, niedrogi i łatwo dostępny w Konopnej Farmacji, także online (
https://konopiafarmacja.pl/balsam-ko...215406273.html). Spróbujcie i przekonajcie się same, że nie trzeba wydawać fortuny, by zobaczyć