kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-10-2022, 08:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 113
Domyślnie

Ja długo miałem problemy ze znalezieniem pracy na szczęście trafiłam na stronę https://workafford.pl/branze/praca-fizyczna/ gdzie pomogli mi w tym specjaliści w tym temacie, bardzo się cieszę że zaufałam im wtedy, dlatego też jeżeli macie problemy ze znalezieniem czegoś dla siebie to polecam tam zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 08-10-2022, 18:26
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 363
Domyślnie

Sama ostatnio rozmyślałam nad zmianą swojej pracy i nie ukrywam że ciągnie mnie do informatyki. Znajomy podpowiedział mi, żebym w wolnej chwili zainteresowała się propozycjami od firmy https://www.globallogic.com/pl/ nie ukrywam, że kilka ich ofert przypadło mi do gustu. Myślicie że warto byłoby się do nich zgłosić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-10-2022, 01:38
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 113
Domyślnie

Ogólnie ostatnio zastanawiam się nad branżą IT. Czy myślicie, że jest to opłacalny zawód? Myślę, że tak ponieważ na rynku obecnie jest duże zapotrzebowanie tym tematem. Tutaj https://uxupgrade.pl/jak-zaczac-w-it-w-2022-roku możecie dowiedzieć się więcej w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-10-2022, 13:07
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 140
Domyślnie

Mogę Wam wszystkim polecić ofertę sklepu, z którego sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta sprzętu do pracy na wysokości, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę firmy ASSECURO - https://assecuro.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-10-2022, 13:29
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 509
Domyślnie

Już coraz bliżej do mojego ulubionego okresu, jakim są święta Bożego narodzenia. W tym roku mam tę przyjemność, aby przygotować dekoracje świąteczne u siebie w firmie. Zrobię wszystko, aby w biurze pojawił się magiczny klimat. Udało mi się już znaleźć stronę, gdzie zamówię kilka bombek z logo naszej firmy https://www.opengift.pl/bombki-z-logo/ . Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-11-2022, 17:56
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 027
Domyślnie

Jeżeli ma być to praca od zaraz Międzyrzecz to na pewno warto będzie po prosty sprawdzić ogłoszenia o pracę jakie są dostępne w sieci i tutaj na pewno warto mieć na uwadze portal FachPraca na którym konkretnych propozycji od firm działających w okolicy można także sporo znaleźć. Nadal wiele firm szuka nowych pracowników, szczególnie z doświadczeniem dlatego warto mieć to na uwadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-12-2022, 09:31
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 678
Domyślnie

A może warto jednak wybrać https://cashdirector.com/ ? Od niedawna korzystam z tego programu i faktycznie okazał się dla mnie wielkim ułatwieniem, więc warto na niego postawić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-02-2023, 21:24
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 652
Domyślnie

Zawsze warto próbować swoich sił i szukać przede wszystkim konkretnych ofert pracy, które przede wszystkim odpowiadają naszym wymaganiom od strony wykonywanych obowiązków oraz zarobków. Dlatego możesz poszukiwania rozpocząć od portalu pracy FachPraca https://fachpraca.pl/oferty-pracy/q/...%C3%B3d%C5%BA/ tym bardziej, jeśli szukacie konkretnych propozycji z danych miast. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-02-2024, 01:09
xanbry xanbry is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 114 793
Domyślnie

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-02-2024, 01:10
xanbry xanbry is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 114 793
Domyślnie

latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghand
manualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrake
partfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrology
scarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcenter
tamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.