kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #211  
Stary 07-05-2024, 09:36
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 333
Domyślnie

Jeżeli chodzi o kosmetyki do włosów to polecam https://beautyfair.pl mega efekt jak po wizycie w salonie także na pewno warto się zdecydować na zakup
Odpowiedź z Cytowaniem
  #212  
Stary 22-05-2024, 18:27
dejmonka dejmonka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 9
Domyślnie

Jeśli chodzi o pielęgnacje to moją ulubioną jest seria z reishi z Orientany https://www.orientana.pl/kategoria/skladniki/reishi/ Kosmetyki mają bardzo dobry skład, są treściwe i idealnie wtapiają się w skórę. Jeśli ktoś szuka czegoś przeciwstarzeniowego to powinien wypróbować właśnie tę serię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #213  
Stary 05-06-2024, 13:18
KasjuszMag Mężczyzna KasjuszMag is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 152
Domyślnie

Farby do włosów oferowane przez profesjonalne marki zapewniają trwałe i intensywne koloryzacje, które podkreślają naturalne piękno włosów. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, farby te pozwalają na uzyskanie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych odcieni. Wysokiej jakości składniki zawarte w farbach dbają o kondycję włosów podczas procesu koloryzacji, zapewniając im zdrowy wygląd i połysk. Profesjonalne farby do włosów to doskonały wybór dla osób poszukujących trwałych i bezpiecznych rozwiązań koloryzacyjnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #214  
Stary 06-06-2024, 10:39
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 618
Domyślnie

Mój dermatolog przepisał mi właśnie leki i kosmetyki robione na zamówienie. Muszę przyznać, że w aptece sieci DOZ poradzili sobie z tym bez żadnych problemów. Widać, że mają świetnie przeszkolony personel i używają produktów bez konserwantów. To dla mnie bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #215  
Stary 06-06-2024, 13:38
pancetta pancetta is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 41
Domyślnie

To prawda, miałam już kilka razy leki recepturowe i bez problemu w dozie mi je wykonywali. A na dodatek kosztowały niewiele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #216  
Stary 24-06-2024, 21:40
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 966
Domyślnie

Uważam, że kosmetyki naturalne o ekologicznym składzie są najlepszym wyborem, szczególnie gdy macie wrażliwą cenę ze skłonnością do reakcji alergicznych. Na szczęście na rynku jest teraz dużo możliwości i zdrowszych alternatyw, a wiele sklepów oferuje kosmetyki ekologiczne. Przykładem takiego miejsca jest Kosmetyki naturalne, ekologiczne - Sklep internetowy Czarowne https://czarowne.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #217  
Stary 25-06-2024, 09:55
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4 096
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem jest też jednak woda toaletowa męska . Rzeczywiście z tego co widziałam to oferta jest całkiem atrakcyjna. Wody toaletowe są jakościowo dobre, a do tego można je kupić w korzystnych cenach co jest też ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #218  
Stary 04-07-2024, 11:02
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 374
Domyślnie

Dezodorant jest nieodłącznym elementem codziennej higieny, który pomaga zachować świeżość przez cały dzień. Wybierając odpowiedni produkt, warto zwrócić uwagę na jego skuteczność i trwałość. Avon posiada różnorodne dezodoranty męskie, które spełniają te wymagania. Warto sprawdzić w ofercie dezodorant męski i znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #219  
Stary 23-07-2024, 17:36
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 221
Domyślnie

Wszystkim zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://sklep.lashbrow.pl/kredki-do-brwi , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego Lashbrow z kosmetykami i akcesoriami do pielęgnacji brwi. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #220  
Stary 10-09-2024, 22:50
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 776
Domyślnie

Gdzie najczęściej kupujecie chemię do domu oraz kosmetyki? Moim zdaniem dobrą propozycją są sklepy oraz drogerie internetowe, ponieważ bardzo często można znaleźć tam niskie ceny. Weźcie pod uwagę np. stronę https://www.davini.pl/ . To drogeria internetowa z bardzo fajnym wyborem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.