kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-12-2021, 09:26
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

a jak sądzisz ? Kapitalnie! już pierwsze spotkanie dało mi niezłego motywacyjnego kopa i zaczęłam już nawet działać kupiłam też dodatkowo ten kurs w formie książki to też ogromna skarbnica wiedzy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-12-2021, 10:19
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

to fakt książka jest super i już otwiera oczy na wiele spraw. Fajnie, ze jesteś zadowolona, sama zobaczysz jak zaczniesz wprowadzać takie małe zmiany jak szybko pojawiają się efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-12-2021, 11:29
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

wiem wiem, na terapie decyduje się na pewno ale to już po nowym roku bo póki co jestem na wyjezdzie w gorach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-01-2022, 12:59
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

a czy ta pani Monika ma jakąś stronę lub można ja znaleźć na mediach społecznościowych ? proszę o namiar!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-01-2022, 08:59
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Cytat:
Napisał kinnia
a czy ta pani Monika ma jakąś stronę lub można ja znaleźć na mediach społecznościowych ? proszę o namiar!

tak jest strona internetowa https://jemcochce.pl/, poza tym jeszcze na facebooku na pewno znajdziesz fanpage
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-01-2022, 09:58
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiki998
tak jest strona internetowa https://jemcochce.pl/, poza tym jeszcze na facebooku na pewno znajdziesz fanpage

super, bardzo bardzo dziękuje za namiar. dziś po pracy poczytam sobie na ten temat ale generalnie sama tez planuje cos zmienić w tej serze mojego zycia. bo to juz nawet nie chodzi o wzrost wagi przy nadmiernym jedzeniu ale jak czlowiek czuje, ze traci kontrole i bten stosunek do jedzenia jest nie taki jak byc powinien to zdecydowanie warto coś z tym zrobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-02-2022, 11:33
Ali Cja Ali Cja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 14
Domyślnie

hmmmm psychodietetyk? po pandemii gdy zaczęliśmy zajadać stres nerwy problemy i samotność to każdy ma kiepski stosunek do jedzenia i może mu się taka pomoc przydać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-03-2022, 08:16
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

Ja z pomocy psychodietetyka nie korzystałam. Tzn korzystałam ale pośrednio. Wykupiłam kursoksiążkę i sama ze sobą w zaciszu własnej duszy walczę ze złymi nawykami żywieniowymi. Nie jestem taka odważna i przebojowa żeby robić to z kimś, wolę sama
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-04-2022, 07:37
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

taka pomoc profesjonalisty czasami jest na wage zlota. Ja regularnie odwiedzam dietetyka, tutaj chodzę https://odchudzanie.medicover.pl/ . Uwazam, ze to mi naprawde duzo daje, bo nie dosc, ze mam diete taka jak powinna byc, pewnosc, ze jem dobrze i zdrowo, to jeszcze dostaje ogromne wsparcie i zawsze moge o wszystko dopytac, pogadac, powiedziec o watpliwosciach i trudnosciach, dla mnie to jest najlepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-04-2022, 07:39
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

Jeśli trafiłaś tez na dobrego dietetyka który daje wsparcie to dobrze, jednak przeważnie dietetycy nie specjalizują się w motywowaniu i psychologicznym aspekcie odchudzania. Raczej to "robota dla psychodietetyka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.