kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 11-07-2019, 11:56
Witkarrek Mężczyzna Witkarrek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 61
Domyślnie

Myślę że najlepszym wyborem powinny być meble na wymiar. Szukacie może czegoś wśród takich propozycji? Na pewno tu oferta firmy http://chobotdesign.pl powinna was się spodobać. Mają meble w różnych stylach, robione na wymiar i praktycznie do każdego pomieszczenia w domu oraz do pomieszczeń komercyjnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-07-2019, 16:18
Magdalena35 Magdalena35 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 14
Domyślnie

Jestem za tym, żeby meble miały dużo szafek i mało półek, jakoś wolę meble zamknięte. Podobają mi się takie(do salonu)

Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-09-2019, 14:10
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Moja kuchnia też już wymagałaby remontu, jednak mojemu narzeczonemu trudno jest cokolwiek przepowiedzieć. A to bałagan, a to dodatkowy wydatek. Ale prędzej czy później i tak będziemy musieli ten remont zrobić. Zaczęłam już nawet oglądać Meble kuchenne na Ceneo. Jakie to wszystko jest piękne. Już w głowie zaczęłam snuć plan jak będzie wyglądać moja kuchnia marzeń. Ale jak go tu przekonać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-09-2019, 14:56
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

Nowoczesne i ekskluzywne meble ogrodowe możecie zamówić w tym https://gardenspace.pl/ sklepie internetowym znanego producenta. Mój brat zamawiał tam meble miesiąc temu, niedawno mu je dostarczyli i cieszy się z zakupu. Są solidne, siedziałem na nich i powiem tyle że wygodne i sam bym chciał takie do siebie, może zamówię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-10-2019, 12:33
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

A co sądzicie o meblach ze sklejki? Czy ten materiał, o którym można poczytać tutaj, waszym zdaniem dobrze sprawdza się w tej roli?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-10-2019, 12:54
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Meble w mieszkaniu to podstawa, także trzeba wybrać takie które będą spełniały swoją funkcję i które będą nam się po prostu podobały. Ja osobiście to się zastanawiam teraz nad wyborem mebli z obiciami od fargotexu który oferuje obicia z technologią magic home. W końcu nie musiałabym się martwić o obicie tych mebli że po świętach czy wizycie gości będzie coś brudnego czego nie da się wyczyścić

Ostatnio edytowane przez kobietka_10 : 01-11-2019 o 22:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-10-2019, 15:33
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Wszystko zależy od powierzchni. W małych mieszkaniach warto wybrać meble minimalistyczne. Ciekawym rozwiązaniem są też szafy do zabudowy, które pomieszcza większość ubrań i tym samym dadzą możliwość ograniczenia szaf w innych pokojach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-10-2019, 15:19
RobbiePL0 Mężczyzna RobbiePL0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 33
Domyślnie mebelki

szafy i komody
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-11-2019, 09:34
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ja szukałam niedawno mebli do salonu, które będą spełniały dwa warunki – będą przystępne cenowo, a jednocześnie naprawdę wygodne i pasujące oczywiście do wnętrza. Przeszukując Internet natrafiłam na tę firmę https://www.szynaka.pl/pl/pomieszczenia/salon Super propozycje na wystrój wnętrza, meble wydają się być bardzo solidne a do tego sprawdziłam opinie innych osób i okazuje się, że meble są bardzo wygodne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-11-2019, 12:39
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Mi bardzo przypadły do gustu meble z tego sklepu - https://zona-design.pl/meble/ pięknie wyglądają, naprawdę niektóre z nich 'zrobią' cały pokój
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.