kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-10-2020, 18:38
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Przewlekłe bóle głowy bardzo utrudniały mi życie. Leki nie zawsze pomagały, więc postanowiłam szukać pomocy u profesjonalistów. Tak trafiłam do ośrodka Neuro Care Clinic https://www.neuro-care.pl w Siemianowicach Śląskich i bardzo jestem zadowolona, że na nich się zdecydowałam, bo dzięki nim moje bóle głowy zdarzają się o wiele rzadziej i nie są tak intensywne. Trafiłam tam na wspaniałych lekarzy, dzięki nim znam podłożę moich dolegliwości i mogę z nimi skutecznie walczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-10-2020, 14:17
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Są na rynku przecież dostępne tak silne leki jak sirdalud, ale bez konsultacji z lekarzem, nie powinniście ich stosować. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście przede wszystkim przeszli dobre badania, na bazie których będzie można zastosować odpowiednie leczenie. To ważna rzecz, więc nie odpuszczajcie tego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-10-2020, 14:54
Ania45F Ania45F is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Migrena może być spowodowana spięciem mięśni twarzy, warto wpisać w youtube "joga twarzy" jest tam pokazany odpowiedni masaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-06-2021, 12:34
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

Jak nie wiecie jak skutecznie poradzić sobie z migreną, ale jednocześnie częstymi bólami głowy, bezsennością, czy też kręgosłupem to na pewno warto w mojej opinii rozważyć skorzystanie z pomocy https://pracownia-zdrowia.pl/osteopatia/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na świetne podejście, dobry kontakt i odpowiednio dobrane leczenie tak aby uwolnić się od tych codziennych trudności oraz uciążliwego bólu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-06-2021, 16:19
plagit plagit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 5
Domyślnie

trzeba wybrać sie do lekarza da jakies leki a moze problem leżeć głebiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-08-2021, 19:30
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Zerknij na http://neurolog-szymanski.pl/ , dr Szymański ma spore doświadczenie i nie boi się innowacyjnych a skutecznych i bezpiecznych rozwiązań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-10-2021, 13:54
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Zawsze trzeba szukać przyczyn uporczywych bólów głowy. Ja miałam nie tylko bóle głowy , ale też bóle stawu skroniowo-żuchwowego i problemy ze zgrzytaniem zębów i okazało się, że dotyczy mnie problem okluzji, czyli zaburzenia zwarcia miedzy zębami dolnymi a górnymi i stąd wynikały moje problemy. Z polecenia koleżanki trafiłam do Dentologii, dobrego centrum stomatologicznego w Piasecznie, bo oni właśnie specjalizują się w diagnostyce i leczeniu pacjentów z problemami okluzyjnymi https://dentologia.pl/uslugi/okluzja/ i to był strzał w dziesiątkę. Wreszcie trafiłam do specjalistów, którzy porządnie zajęli się przyczynami moich dolegliwości, dzięki odpowiedniemu leczeniu, w tym wykonywaniu w domu ćwiczeń, mój problem zniknął.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-02-2022, 19:40
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 325
Domyślnie

A próbowała Pani Tlenoterapia hiperbaryczna Warszawa mają świetne komory do leczenia tlenem. Komory hiperbaryczne mają ogromne właściwości w leczeniu migreny jak i stresu myślę że warto skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-02-2022, 22:10
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Spróbujcie koniecznie olejków CBD z https://hemp-pharm.pl/ jeśli walczycie z migrenami. Olejki konopne działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie i naprawdę są w stanie pomagać w leczeniu bólów głowy. Ograniczają ataki, zmniejszają ich siłę. Olejki są bezpieczne i nie uzależniają, nie ma obaw przed ich stosowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-05-2022, 18:50
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Przyznam szczerze, że sama od jakiegoś czasu mam ogromne bóle głowy i migreny i szukam jakiegoś sprawdzonego środka, który byłby w stanie mi w tym pomóc. Znajomi wspomnieli mi o Sumatruptan Sun, o którym więcej można przeczytać na stronie www.migrena.mededu.pl i muszę przyznać, że bardzo mnie to zainteresowało. Taki lek w PEN-ie jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ szybkość jego działania jest naprawdę niesamowita. Podobno po 10 minutach jesteśmy w stanie odczuć pierwsze działanie substancji czynnej - super sprawa, nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.