kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 09-03-2021, 10:37
freichert's Avatar
freichert freichert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Kilka lat temu korzystałam i poznałam naprawdę fajnych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-05-2021, 23:54
elenka elenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 1
Domyślnie

Godny uwagi jest Portal: randkuj.my, ostatnio tez sprawdzalam konto na Tinderze a obecnie jestem na portalu: Duolove.pl szczerze polecam..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 09-07-2021, 12:41
joannsia joannsia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 48
Domyślnie

Świetny portal randkowy z ciekawymi ogłoszeniami to shoow.pl. Warto zajrzeć!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 09-07-2021, 13:28
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

hm, tylko portal randkowy jest raczej do randkowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 03-08-2021, 21:29
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Chodzi wam o portal z seks ogłoszeniami, tak? To tutaj bez dwoch zdań mogę wam polecić https://samka.pl Portal jest w pełni darmowy, ale obowiązuje weryfikacja - więc nie musicie o nic się martwić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 20-12-2022, 14:03
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domyślnie

Jestem pewna że każdy kto poszukuje portalu stworzonego dla ludzi o różnych preferencjach i oczekiwaniach będzie zachwycony z korzystania z https://video69.com.pl/. Ogromną zaletą jest możliwość korzystanie z niego w dowolnym miejscu, ponieważ jest dostępny na każdym urządzeniu mobilnym, komputerach a nawet posiada aplikację którą bez problemu zainstalujecie na telefonie. Bez względu na to czy szukacie miłości, przyjaźni, spotkania miłosnego czy po prostu osoby z którą napijecie się kawy, jestem pewna że znajdziecie kogoś odpowiedniego. W serwisie można także znaleźć ogłoszenia i oferty od osób które oczekują sponsoringu lub popatrzeć na inne osoby które pokazują się przed kamerkami. Użytkownicy są weryfikowani więc możecie być spokojni i cieszyć się z nowych znajomości. Szczerze polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 17-02-2023, 19:49
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Tutaj na pewno zainteresują Cię anonse towarzyskie, wpadnij do https://eroanons.com/ bez problemu znajdziesz coś dla siebie, pod swoje kryteria i wymagania. Jedne z sprawdzonych miejsc, godnych zaufania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 22-02-2023, 13:14
weerciaa weerciaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 2
Domyślnie

Ukraińskie dziewczyny i randki online z Ukrainką z Polski to coraz popularniejsza metoda na poznawanie nowych ludzi. Wiele osób szuka miłości, przyjaźni lub nawet przygody w Internecie, a randki online są doskonałym sposobem na to, aby to osiągnąć. Podobnie jak w przypadku partnerstwa z Polakami, istnieje wiele skutecznych metod na spotkanie z Ukrainkami. Jedna z takich metod jest nasza witryna Poznajukrainki . Nie zwlekaj tylko dołącz do nas i poznaj piękne Ukrainki w Polsce. Jesteśmy w całym kraju, np są Ogłoszenia towarzyskie Lublin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 26-04-2023, 06:45
Marylkastk's Avatar
Marylkastk Marylkastk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 10
Domyślnie

Szukasz najlepszego portalu randkowego dla siebie? Zajrzyj na https://darmowerandki.online/. Znajdziesz tu ranking najlepszych serwisów randkowych, który na pewno Ci pomoże w wyborze. Ja znalazłam tu swój wymarzony portal i teraz jestem szczęśliwie zakochana!
__________________
Obiadowe przepisy
elooooooooooo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-09-2023, 08:48
aniellka42 aniellka42 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 2
Domyślnie

Randki obecnie wyglądają zdecydowanie inaczej niż np. 10 lat temu obecnie popularne są również ogłoszenia typu szukam sponsora i myślę, że takimi też można się zainteresować
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.