kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-02-2017, 19:19
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie Rehabilitacja

Gdybyście szukali wysokiej klasy gabinetu rehabilitacyjnego, zerknijcie tutaj http://gabinet-szyszka.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-02-2017, 23:45
trisen trisen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 4
Domyślnie

O naprawdę ciekawy gabinet. Wiele opcji ćwiczeń - na pewno skorzystam, dzięki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-03-2017, 22:42
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Przede wszystkim należy zacząć od konsultacji z lekarzem, aby znaleźć przyczynę bólu lub problemów ruchowych. Moja znajoma niedawno leczyła się w takim miejscu jak centrum rehabilitacji kraków http://rehabilitacja-rst.pl/ Była bardzo zadowolona z fachowego podejścia lekarzy, szerokiego zakresu badań oraz szybkiej diagnostyki. Po dokładnej i dość intensywnej rehabilitacji, dzięki centrum RST bardzo szybko wróciła do pełnej sprawności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-03-2017, 23:44
Rosuz Rosuz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ciekawa oferta, przyda się mojemu tacie, ma problem z kolanem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-03-2017, 11:29
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Moim zdaniem rehabilitacja jest bardzo ważna. Dzięki niej po urazach dojdziemy bez problemu do siebie. Ważne jest to, aby rehabilitację wykonywał ktoś w tym wyspecjalizowany, kto ma dużą wiedzę i doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-04-2017, 20:08
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Jak ktoś z Was jest z Krakowa lub okolic to polecam Wam gabinety G&R - www.rehabilitacje.org . Ja chodziłam do gabinetu na osiedlu hutniczym i naprawdę gabinet zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-05-2017, 09:29
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Ja korzystam z elektrostymulatora treningowego, który znalazłam tutaj http://elektrostymulatory.net/katego...duktu/fitness/
, ale wiem, że są również elektrostymulatory pomagają przy zwalczaniu różnych dolegliwości. Warto zapoznać się z tematem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-05-2017, 15:34
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Rehabilitacja musi być przeprowadzona przez specjalistów bo inaczej niewiele daje. Wiem z doświadczenia że ta którą miałam na NFZ pomogła ale na krótko, ból wrócił po pół roku bo się okazało że zabiegów było za mało. Dopiero kiedy się zapisałam do Natural Medical na magnetoterapię w końcu się uwolniłam od bólu, każdemu teraz to polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-05-2017, 07:58
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Pamiętajcie o tym, że bardzo ważna jest rehabilitacja niemowląt. W takiej sytuacji trzeba reagować jak najwcześniej, aby zapobiec poważnym problemom. Im szybciej zdecydujemy się na rehabilitację, tym lepiej dla nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-06-2017, 18:43
Dalena Dalena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 4
Domyślnie

Dzięki, na pewno zajrzę. Ja znalazłem coś takiego - http://www.c7med.pl/ - jest to salon który oferuje innowacyjne metody rehabilitacji oraz masaże i ich oferta bardzo mi się podoba, najgorsze jest to, że ich punkty znajdują się w trójmieście a ja potrzebuje czegoś bliżej Warszawy. Czy moglibyście mi coś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.