kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 08-02-2022, 21:10
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Dokładnie! My mamy mało ubranek bo rodzina na pewno też kupi. Skupiłam się na porządnym wózku. Wybrałam osis z https://cavoe.eu/ Mamy go już w domu i jest mega Nie mogę się doczekać spacerów. Chcialam wózek miejski, lekki, zwrotny i taki, który się szybko składa. Na szczęśćie udało mi się taki znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 09-02-2022, 14:18
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Wszystko też zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Jeśli mówimy o maluchach to bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergika może być także kaszka zbożowa bezglutenowa Bebilon Alerlac. Można ją też zastosować w alergii na białko krowie lub sojowe. Produkt ten możecie podać dzieciom od czwartego miesiąca życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 10-02-2022, 23:52
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 195
Domyślnie

Jeśli chodzi o wózek to wybierz coś z oferty marki EasyGo. Mają szeroki wybór wózków. Ja zdecydowałam się na model Virage Ecco, bo mimo niewielkich rozmiarów nadaje się do użytkowania przez całe wózkowanie. Ja mam go 2 lata i wciąż jestem zadowolona, więc to na pewno był dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 12-02-2022, 11:18
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Jeśli chodzi o przewijak to polecam z Ceba baby w moim przypadku zamówiłam na łóżeczko profilowany , miękki i przyjazny produkt dla niemowląt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 17-02-2022, 19:28
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 195
Domyślnie

Znaleźć idealny wózek w cale nie jest łatwo, o czym zdołałam przekonać się na własnej skórze. Bardzo długo porównywałam między sobą przeróżne oferty, aż ostatecznie zdecydowałam się na Riko Basic Sport. Spodobał mi się nie tylko wygląd wózka, ale też jego specyfikacja, a przede wszystkim jakość wykonania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 21-02-2022, 10:59
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja dużo fajnych rzeczy dla maluszka znalazłam sobei na Ceba. Pościele, kocyki, ręczniczki, kocyki i przewijak mam właśnie od ncih Super jakośc, przyjemny i delikatny materiał a do tego ładne wzory do wyboru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 23-02-2022, 08:39
eRzecznik Sofija eRzecznik Sofija is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 28
Domyślnie

W takim razie jak będziecie na etapie wyboru przede wszystkim wyjątkowych propozycji ubranek dla swoich maluszków oraz pościeli to serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez naszą markę, czyli https://sofija.com.pl/ubranka/ z zachowaniem najwyższej jakości, różnorodności i przystępnych cen oraz kolekcji dla dziewczynek, jak i chłopców. Nasze produkty dostępne są w wielu świetnych i renomowanych sklepach. Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 25-03-2022, 20:25
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja dużo fajnych rzeczy dla maluszka znalazłam sobei na Ceba. Pościele, kocyki, ręczniczki, kocyki i przewijak mam właśnie od ncih Super jakośc, przyjemny i delikatny materiał a do tego ładne wzory do wyboru

Ja akurat z Ceba mam poduszkę do karmienia i kocyk i jestem mega zadowolona z tych rzeczy Staranne wykonanie, ładny design i super jakość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 06-04-2022, 15:36
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 178
Domyślnie

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie moglibyście kupić jakieś sprawdzone mleko dla waszych dzieci, to myślę że warto na spokojnie zapoznać się z asortymentem sklepu https://www.bee.pl/nestle-nan-optipr...g_p999196.html. Wiem że tam można znaleźć naprawdę świetne produkty dla dzieci w całkiem dobrych cenach, więc w wolnej chwili zerknijcie sobie tam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 11-04-2022, 15:41
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Zerknijcie sobie też na stronę https://danielki.sklep.pl/kategoria/...ne-dziewczynka jeżeli niedługo na świat ma przyjść wasze dziecko to poczytajcie proszę o tym czym są profilaktyczne sandały sznurowane dla dziecka. Czasami pozwala to na zapobieganie różnego rodzaju deformacjom stóp wiec warto o tym myśleć. Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.