kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-05-2008, 14:28
Taja24 Taja24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 1
Domyślnie Ile wydajecie na ubrania????????

Witam wszystkich na forum, mam pytanie. Ile wydajecie na ubrania?? Chce otworzyc w Polsce sklep internetowy z ekskluzywna,oryginalna odzieza z Wloch i Skandynawii,problem jest ze te ubrania sa bardzo drogie.Ogolnie wiem sama po sobie jaka jestem zakupocholiczka i ile potrafie wydac na slodki sweterek, albo wymarzone kozaki.Mieszkam w duzym miescie i nie mam problemow z dostepem do fajnych, oryginalnych i drogich ciuchow, ale mieszkalam przez rok w malym miescie gdzie nie bylo nic i szukalam czegos w internecie, niestety na prozno, bo w internecie nie ma dobrych sklepow z ciuchami(tylko to co mozesz kupic wszedzie na okolicznych targach). A wiec?? Z gory dzieki za opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-05-2009, 07:26
dziubeczek dziubeczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 7
Domyślnie

Dobrze byłoby sprecyzować dla kogo faktycznie mają być ubrania,
czy dla nastolatek, czy kobiet w wieku 20, 30, 40... itd.
Trzeba określić grupę docelową, później działać dalej
Powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-07-2009, 00:57
aithne aithne is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 4
Domyślnie

Ja pracuję, mieszkam sama i na ciuszki miesięcznie wydaję ok. 500zł... czasami mniej lub więcej,to takie +-
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-10-2009, 11:33
gaja gaja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 27
Domyślnie

to zależy ile mam dostępnych funduszyżartuje. lubię kupowiać ciuch, ale tak z umiarem. jak jest cvos drozszego to po prostu kupuję tylko tą rzecz a jak mam dwie w fajnej cenie to mogę sobie pozwolic na to i na to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-03-2010, 13:50
panirewolucja's Avatar
panirewolucja panirewolucja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 21
Domyślnie

a ja wydaję mniej na ciuchy odkąd zaczęłam kupować właśnie przez internet, bo moim zdaniem to właśnie tam można znaleźć oryginalne i niebanalne rzeczy, w przeciwieństwie do oferty zwykłych sklepów w galeriach handlowych... Teraz miesięcznie mieszczę się w ok 300zł, chociaż nie jest to reguła-wiadomo, czasem wydam więcej, czasem mniej, w zależności od aktualnych potrzeb ale naprawdę jestem zadowolona z zakupów on-line, dużo promocji fajnych można znaleźć!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-05-2010, 14:15
nastazja512 nastazja512 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2010
Posty: 21
Domyślnie

Ja wydaję na zakupy miesięcznie jakieś 500 zł. Robię zakupy przez internet, ale też lubię poprzymierzać w sklepie szczególnie ubrania bo nie wszystkie dobrze leżą. Kupuję w sprawdzonych sklepach dlatego odpowiada mi bardzo jak sklep ten jest już sprawdzony.Pani Okazja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-11-2010, 23:21
emem emem is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 11
Domyślnie ile kasy na ciuchy

to zalezy tak naprawde od tego jakie mam potrzeby, sa takie rzeczy, a na ktore sklonna jestem wydac wiecej pieniazkow, ale wiem, ze sa z dobrego materiału i dłuzej mi posłuza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-10-2012, 13:06
juliam juliam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Posty: 23
Domyślnie

Ja najczęściej wydaje około 500zł. Zazwyczaj kupuje parę butów, a reszta t różnie, czasami spodnie, jakąś bluzę, sukienkę.
__________________
Moja znajoma: może komuś się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-12-2012, 13:04
ninka.7 ninka.7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 30
Domyślnie

Ja różnie, najgorzej sporo wydałam teraz zimą, bo musiałam kupić i kurtkę i buty. Latem zazwyczaj wydaję mniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-06-2013, 18:29
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Ja bardzo różnie Dla siebie wydaję ok 300 zł miesięcznie ale nie oszczędzam na prezentach
W ostatnim czasie na przykład fajne takie oryginalne koszulki dla swojego mężczyzny z okazji urodzin - bardzo mu się spodobały.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.