kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 30-10-2020, 11:23
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Znam Vagisan Mają tez krem, dla mnie wygodniejszy w użyciu, bo zawiera aplikator, no ale to kwestia indywidualna, co kto lubi. Oba produkty działają bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-11-2020, 12:51
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

u mnie to była grzybica, cały czas mi dokuczała, to jest najgorsze. Dobrze ze miałam sprawdzoną ginekolog w szpitalu mazovia,która przepisała mi szybko odpowiednie leki na grzybicę i wszystko było ok po kiludniach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 19-11-2020, 13:30
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Dobrym specjalistą w tych sprawach typu infekcje i nietrzymanie moczu jest lek. Adam Górski przyjmuje w nowoczesnym Centrum Medycznym Babka Medica w Warszawie. To przychodnia wyposażona w wysokiej jakości sprzęt, umiejętnie zarządzana, dzięki czemu nie ma tam ogromnych kolejek, a dodatkowo badania w dobrej cenie i za pomocą czułego sprzętu, dzięki czemu czytelne i precyzyjne. Polecam
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-11-2020, 10:10
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Ja w ciąży i po niej miałam problemy z suchością pochwy. Na szczęście trafiłam na preparat Vagisan, dostępny w aptece bez recepty. Przede wszystkim nawilża i natłuszcza - no i można go stosować podczas ciąży oraz karmienia piersią bo nie zawiera hormonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 11-12-2020, 13:03
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Mnie po ciąży dopadała infekcja intymna. Jak już kolejna która się pojawiała i nie chciała ustąpić to udałam się do mojego ginekologa. Zrobił mi badania, przeprowadził wywiad i na końcu zalecił mi kurację żelem papilocare.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-01-2021, 13:15
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

No hemoroidy to bardzo częsty problem po ciąży niestety. A stosowałyście coś? U mnie się sprawdził Proktis - jest w formie maści i czopków - co kto woli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 27-01-2021, 10:25
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Wydaje mi się, że pomoc i wsparcie dobrego ginekologa to najlepsze co może się trafić kobiecie w ciąży, jak i w okresie połogu oraz powrotu do formy. Również po urodzeniu synka miałam wiele problemów, pojawił się problem nietrzymania moczu i lekka depresja związana z wieloma nadprogramowymi kilogramami... Na szczęście zawsze mogłam liczyć na wsparcie swojego lekarza, zajmował się mną specjalista z warszawskiej przychodni Renort https://przychodnie-rsc.pl/ dzięki niemu nie poddałam się i byłam zmotywowana Polecam wszystkim kobietom to centrum medyczne, wspaniali i doświadczeni ginekolodzy, nowoczesne wyposażenie i liczne udogodnienia
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-02-2021, 18:57
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Trochę tych problemów po ciąży miałam, ale muszę przyznać że najbardziej to dokuczała mi suchość w miejscu intymnym. Próbowałam się sama tutaj leczyć, ale jednak zdecydowanie bardziej pomocny okazał się tutaj żel intymny feminum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 20-02-2021, 21:51
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Zamiast się dołować, lepiej przepracować tego typu problemy. Ja czuję, że bardzo przydatne dla Was mogłoby się okazać wsparcie, które jesteście w stanie otrzymać w klinice Psychomedic.pl. Okazuje się, że Tokofobia jest często spotykana i jeśli Was też ona dotknęła, to po prostu zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/tokofobia-zas...skiego-ciecia/ Może się okazać, że otrzymacie zaświadczenie co cesarskiego cięcia, dzięki czemu będzie Wam o wiele prościej podczas porodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 21-02-2021, 21:33
Draksa1981 Draksa1981 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 74
Domyślnie

Po ciąży najbardziej dolegały mi zapalenia intymne, już nawet wstydziąłm się chodzić do lekarza, żeby nie pomyślał, że nie dbam o siebie. Na szczęście koleżanka poleciła mi https://octenisept.pl/c/zastosowanie...ymne-u-kobiet/ , gdy tylko zauważam pierwsze objawy, to od razu go stosuję i pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.