kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-03-2021, 12:59
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Moim zdaniem doskonałym prezentem na różne okazję może być zestaw kosmetyków. Jest to uniwersalny prezent, dlatego chciałbym Wam polecić oferte sklepu https://eveline.pl/pielegnacja-twarz...-50-roku-zycia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-05-2021, 12:31
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

Dzięki za polecenie cicelfate. Krem jest świetny. Bezpieczny dla podrażnionej skóry a po drugie jest skuteczniejszy niż cokolwiek innego co próbowałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-05-2021, 13:34
Adelle Adelle is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 56
Domyślnie

Cieszę się. Sama zauważyłam, że jak kupuję kosmetyki drogeryjne to albo działają albo nie. Efektu wow nie ma. Ale już z dermokosmetykami sprawa ma się inaczej - one działają bardzo intensywnie na konkretny problem i tu nie ma pomyłki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-05-2021, 15:40
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Ja znalazłam najlepsze laserowe usuwanie owłosienia w krakowie i teraz jak pozbywać się włosków to tylko w salonie. Efekt jest nieporównywalnie lepszy od tego, który możemy uzyskać w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-05-2021, 16:57
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

mi po wizytach w Bienkowscy Clinic gdzie bylam na zabiegach https://bienkowscyclinic.pl/blog/epi...zna-depilacja/ pani doktor polecila specjalne kosmetyki od skin expert ktore skutecznie nawilzaly i odbudowywaly skore po zabiegach laserowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-06-2021, 19:06
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

O a ja po laserze nie miałam nigdy żadnych śladów na skórze czy zaczerwienienia... może to od samego lasera zależy? Bo skórę mam raczej delikatną. Zawsze się najlepiej doradzić w aptece albo osoby która wykonuje zabieg, oni mają mnóstwo pacjentów i na pewno wiedzą co będzie skuteczne. Na bank też bym wzięła coś z apteki albo dobrej drogerii jakbym liczyła na skuteczne działanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-07-2021, 20:24
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Ten krem regenerujący z Avene jest skuteczny na podrażnienia, zadrapania to pewnie też bym jego spróbowała na podrażnienia po depilacji, zaczerwienienia. Szybko przynosi ulgę, ja go na takie szczególne wypadki zawsze mam w kosmetyczce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-08-2021, 05:23
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 215
Domyślnie

U mnie po depilacji laserowej wystąpił problem z przesuszoną skórą - nigdy w życiu nie miałam skóry w tak fatalnym stanie. Żadne balsamy nie pomagały - skóra wyglądał jak papier. Pomógł mi dopiero dexeryl - dermokosmetyk, którego używa mój tata cukrzyk. Krem nawilżył i natłuścił skórę i już po kilku aplikacjach widziałam że skóra wraca do normy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-08-2021, 18:45
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

No to na przesuszoną skórę po takich zabiegach też bym sięgnęła po dermokosmetyki Avene. Są dedykowane cerze wrażliwej, z minimalnym ryzykiem alergii. Może seria XeraCalm? To emolienty do bardzo suchej, atopowej skóry. Woda termalna też powinna pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 06-09-2021, 07:44
Agnes89 Agnes89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 23
Domyślnie

Od lat stosuję zabiegi pielęgnacyjne w połączeniu z opieką dobrego kosmetologa. Proszę sprawdzić przykładowo peeling kawitacyjny bydgoszcz lub biorepeelcl3
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.