kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 28-12-2021, 14:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Warto się zastanowić czy nie zaprojektować dla drugiej połówki personalizowanego upominku. Na stronie https://www.megakoszulki.pl znalazłam typowo walentynkowy upominek, a mianowicie: Kłódka miłości z wygrawerowanymi waszymi imionami oraz datą, która jest szczególnie dla was ważna. Taką kłódkę można wykorzystać pod czas randki i zawiesić ją wspólnie na moście. Myślę, że taki prezent sprawdzi się nie tylko na walentynki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 08-01-2022, 08:00
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja szukając prezentu na walentynki dla chłopaka, trafiłam na taką ofertę tu https://www.bee.pl/t/walentynki-dla-niego Mój chłopak lubi dobre kosmetyki, więc skorzystam z tej oferty. Tym bardziej że ceny są promocyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 08-01-2022, 11:31
Monserrat Monserrat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 5
Domyślnie

Na walentynki ja skorzystam z pomocy sklepu MURRANO - hwww.murrano.pl/okazja/kalendarzowe/prezent-na-walentynki/ Dzięki tak dużemu wyborowi mogłam zaskoczyć chłopaka Kupiłam mu kamienne kostki do whisky, ale miałam dylemat z innymi fajnymi pomysłami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 09-01-2022, 13:03
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

W tym roku myślę o inny prezencie niż zazwyczaj. Tym razem znalazłam prezent, który tak naprawdę byłby dla nas obydwojga, a nie konkretnie dla mojego partnera. Mianowicie na stronie https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-walentynki/ spodobał mi się opcja zorganizowania podwodnej kolacji dla dwojga. Byłby to dla nas na pewno niezapomniany wieczór. Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad romantycznym masażem. Czy to jest dobry pomysł?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 12-01-2022, 07:37
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Może i czasu jeszcze jest bo trochę ponad miesiąc, no ale jeżeli chodzi o prezenty na walentynki to ja przeglądam te zawsze na ostatni moment jakoś tak wychodzi. Może więc w tym roku zrobię to już teraz i schowam gdzieś prezent. Wtedy będę spać spokojnie. Kilka pomysłów nawet już mam muszę przyznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 13-01-2022, 10:19
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

My w ubiegłym roku postanowiliśmy wspólnie wybrać się na tatuaż i to był nasz taki wspólny prezent walentynkowy. Wybraliśmy się do Jah Love Tattoo w Warszawie, ja do Anety a narzeczony do Wojtka tak nam się spodobało, ze w tym roku mamy ochotę to powtórzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 16-01-2022, 00:32
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

myślę że jeżeli chodzi o nas kobiety to idealnym prezentem na walentynki będzie biżuteria, w końcu uwielbiamy takie prezenty, ja osobiście bardzo lubię tego jubilera https://bovem.com.pl/pol_m_Celebrytk...Zlote-406.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 21-01-2022, 09:35
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Najlepiej srebrne monety. One są po prostu doskonałe w moim przekonaniu!!
________________________________
Amazon Poznań - kontakt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 27-01-2022, 11:54
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kitana997
Najlepiej srebrne monety. One są po prostu doskonałe w moim przekonaniu!!
________________________________
Amazon Poznań - kontakt


A do czego komuś taki prezent, jeśli się czym takim nie interesuje? Bo raczej nie byłabym zadowolona otrzymując w prezencie srebrną monetę i to na Walentynki. Moim zdaniem na pewno fajnie jest w tym dniu spędzić ze sobą czas. Na https://zacisze.gda.pl/ jest dostępna oferta jednej z restauracji na możliwość zarezerwowania stolika na romantyczną kolację. I moim zdaniem to na pewno będzie jeden z udanych prezentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 28-01-2022, 14:35
vtorosort Mężczyzna vtorosort is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 9
Domyślnie

Hello my friend. I had the same issue. When I met my already wife, a gift for her was natural chocolate, which I bought on the chocolateandlove website. These are organic sweets that will delight your girlfriend! There are various tastes and shades of natural chocolate. Try it and you won't regret it. Good luck, friend!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.