kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 28-10-2021, 20:39
julazz julazz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Zamówiłam i to nie raz pluszaki z tego sklepu i powiem jedno. Rewelacja! Jakość bez zastrzeżeń. Nasza córeczka uwielbia się bawić rekinkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 28-10-2021, 21:37
agryta agryta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 2
Domyślnie

Sklep poleciła mi kuzynka i powiem, że żałuję, że wcześniej go nie znałam. Można kupić fajne pluszaki w dobrej cenie. Mają świetną ofertę jeśli ktoś szuka pluszaków w kształcie zwierzątek. Takie są chyba najlepsze dla rozwoju dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 29-10-2021, 07:03
malwina91 malwina91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Mam od miziu wiele pluszaków i muszę powiedzieć, że są świetne. Super jakość wykonania. Nic nie odstaje nic się nie odrywa. Są bezpieczne dla dziecka. Nie mają jakiegoś konkretnego zapachu więc nie ma w nich taniej chemii. Po praniu i wysuszeniu pluszak jest jak nowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 29-10-2021, 08:28
m.domagala m.domagala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja jestem tym sklepem wprost oczarowana ogromny wybór pluszaków. Długo nie mogłam się zdecydować, czytałam też różne opinie i muszę przyznać, że pluszaki są świetne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 14-03-2022, 13:16
Heqiloka67 Heqiloka67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 4
Domyślnie

Uważasz to za interesujący temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 16-05-2022, 18:52
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Ostatnio miałam okazje przeglądać kilka sklepów z zabawkami i faktycznie są teraz fajne okazje. Szumiś Simon jest w promocji pewnie wiele mam wie o jakiej zabawce mówię, prawda? Jak dobrze poszukacie to naprawdę można tego szumisia kupić z dość fajnym rabatem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 21-03-2023, 09:14
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 336
Domyślnie

Czy wiecie czym są szumiące zabawki dla dzieci i dlaczego cieszą się tak pozytywną opinią? Wszystkim młodym rodzicom mogę polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - https://www.kobiecybialystok.pl/prze...i-im-zaradzic/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 28-05-2023, 05:07
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 085
Domyślnie

Tak naprawdę, to teraz zabawki najlepiej kupować wygodnie w sieci. W takich sklepach jak https://takwiele.pl/ mają naprawdę szeroki asortyment. Mnie w oko wpadły klocki dla dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 21-09-2023, 09:32
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 354
Domyślnie

Ja szczerze powiedziawszy wolę kupować zabawki dla dziecka stacjonarnie. Na żywo lepiej jestem w stanie ocenić jakość wykonania itp. Jeśli chodzi o sklepy z zabawkami poznań ma ich naprawdę bardzo dużo, więc jest w czym wybierać. Najczęściej chyba jednak robię takie zakupy w Smyku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 31-03-2024, 09:46
klaudi7 klaudi7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 96
Domyślnie

Hej! Potrzebuję pomocy w znalezieniu firmy w Żorach https://foresta-placezabaw.pl/przegl...ow-zabaw/zory/, która wykonuje przeglądy placów zabaw. Ważne jest dla mnie, aby firma miała solidne doświadczenie i była godna zaufania. Dzięki za wszelkie sugesti
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.