kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-11-2017, 13:23
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie Domy na sprzedaż
Lokalizacja: Rybniik   Rodzaj ogłoszenia: sprzedam   

Hej , zamieszczam ogłoszenia , bo koleżanka ostatnio z http://www.grabara.com.pl/ zakupiła mieszkanie w tych okolicach i jest bardzo zadowolona pod każdym względem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-11-2018, 20:01
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja ostatnio widziałam bardzo ładne domy na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Pasieki w Komornikach pod Poznaniem. Można je tez zobaczyć na stronie internetowej http://pasieki-komorniki.pl/. Moim zdaniem świetnie się prezentują, a sama okolica tez jest bardzo ładna. Osobiście jestem zwolenniczką mieszkania właśnie niedaleko dużego miasta, a nie w jego centrum, a Wy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-11-2018, 08:26
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Też się kiedyś zastanawiałam nad domem ale uznałam że to opcja nie dla mnie, zdecydowanie wolę mieszkanie i to bliżej centrum Poznania, Rezydencja Chwaliszewo wygląda bardzo atrakcyjnie, tam się rozglądam za mieszkaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-12-2019, 12:25
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

No to jak chcesz skutecznie sprzedać nieruchomość to warto się odpowiednio rozreklamować się m.in na dużych portalach ogłoszeniowych. Jeśli nie masz na to zbyt dużo czasu i też dodawanie poszczególnych ogłoszeń na dziesiątakach stron to pomóc Ci w tym może - https://prywatnaoferta.pl/oferta/dodaj-ogloszenie.html korzystałem z ich pakietu Standard i jestem zadowolony, ponieważ dużo łatwiej jest zarządzać nimi z jednego miejsca i do tego udało mi się uzyskać odpowiednią cenę jaką sobie założyłam z mężem od razu. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-12-2019, 21:15
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Na pewno tego typu oferty znajdziecie na serwisach ogłoszeniowych typu clixs.pl. W takich miejscach wręcz roi się od różnorodnych propozycji. W dodatku możecie i wystawiać swoje darmowe ogłoszenia i sprzedać nieruchomość, dowolną rzecz, czy zaproponować jakąś usługę. Wszystko zależy tak naprawdę od was, bo możliwości macie bardzo dużo.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 27-12-2019 o 08:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-12-2019, 00:08
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Tego rodzaju ogłoszenia jak i wiele innych znajdziemy na pewno w serwisie internetowym Pokato. To w sumie świeżutka strona z darmowymi ogłoszeniami internetowymi . Dzięki niej łatwo coś sprzedasz, kupisz, ale też i ogłosisz swoje usługi. To świetna alternatywa dla dawnej tablicy, która dziś jest po prostu już płatna i to całkiem nieźle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-12-2019, 21:10
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Nawet ciekawe te domy. Ja jednak przeglądam nieruchomości na sprzedaż na stronie Pokato. Jest to serwis, który umożliwia wystawianie ogłoszeń zupełnie za darmo. Nic więc w tym dziwnego, że szybko zyskuje na popularności i można tam znaleźć zarówno nieruchomości, jak i ciekawe artykuły do nowego domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-01-2020, 22:06
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Jeżeli ktoś szuka jakiegoś domu do kupienia to wtedy jak najbardziej takie miejsca przydają się do szukania. Ja całkiem niedawno sprzedawałem mieszkanie za pomocą https://skup-mieszkan.pl/skup-i-sprz...osci-warszawa/ i jak najbardziej taka forma sprzedaży mi się podoba. To właśnie firma ode mnie kupiła nieruchomość, więc decyzja była w ciągu kilku chwil.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-05-2022, 20:26
domi.nika domi.nika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 293
Domyślnie

Powiedzcie - jak uwazacie teraz, w tych czasach - jak wygląda sprzedaż domów ? moja ciocia przymierza się do sprzedazy ale boi sie ze nie uda jej sie zbyt szybko sprzedać domu


______________
https://www.sentinels.pl/nieruchomosci-szczecin/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.