kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-01-2016, 12:37
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja uważam, że szkolenia i kursy są bardzo potrzebne. Umożliwiają rozwój, wspinanie się po szczeblach kariery i lepszą płacę. Ostatnio wpadły mi w oko szkolenia z programowania - http://heap.pl/szkolenia/ i zastanawiam się nad zamówieniem ich do mojej firmy. Stawiam na rozwój moich pracowników i poprzez szkolenia staram sie ich motywować do pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-08-2016, 23:36
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Jeśli pracujemy w dużej firmie to najważniejszym szkoleniem, które musimy przejść, jest szkolenie BHP. Warto wynająć firmę zewnętrzną, na przykład No Fire http://krajowy.biz/firma,bhp-warszaw...ugi-bhp-i-ppoz, która specjalizuje się w szkoleniach PPOŻ i BHP. Wtedy mamy pewność, że takie szkolenie zostanie przeprowadzone profesjonalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 03-08-2016, 16:58
dikos's Avatar
dikos dikos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 5
Domyślnie

Ja uważam, że kursy i szkolenia nie są nic warte... Nic nie dają tak na prawdę
__________________
Co kłóci się w stadle małżeńskim? Bieda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-08-2016, 16:40
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Zależy jakie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-09-2016, 12:52
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Zależy jakie i gdzie. Jeżeli się już pracuje, to takie szkolenia są bardzo istotne dla rozwoju i funkcjonowania firmy. Można by skorzystać na przykład z możliwości szkolenia szytego na miarę z 4change, które kierowane jest przede wszystkim do firm chcących się rozwinąć i zwiększyć efektywność pracy swoich pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-10-2016, 22:19
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja właśnie znalazłam szkolenia ze stylizacji paznokcie i zastanawiam się nad zapisaniem się na nie. Chcialabym w przyszlosci zająć się stylizacją zawodowo. Póki co robię pazurki dla rodziny i znajomych ale muszę się jeszcze wiele nauczyć zanim zacznę działać szerzej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-10-2016, 22:53
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Również uważam, że warto robić szkolenia, nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą.Mnie interesuje od jakiegoś czasu kurs stylizacji paznokci i chyba się na niego zapiszę. Myślę, że stylistka paznokci to przyszłościowy zawód. Każda kobieta chciala, chce i będzie chciała ładnie wyglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-10-2016, 11:34
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Wszystkie szkolenia mogą nam się przydać dlatego warto je robić. Ostatnio zawód optyka stał się bardzo modny. Można pomyśleć o takich szkoleniach, organizuje je między innymi PIKO http://piko.edu.pl/. tego typu kursy zawodowe mogą okazać się bardzo przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-10-2016, 09:49
jagger's Avatar
jagger jagger is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Płock
Posty: 9
Domyślnie

Szkolenia zapewniane przez firmę nie tylko prowadzą do poprawy pracy samego pracownika, który będzie miał wiedzę z danego zakresu znacznie rozszerzoną niż przed szkoleniem, ale przysłuży się to zespołowi/działowi, w którym pracuje, a w końcu pozostawi to swój ślad w wynikach osiąganych przez firmę pod koniec roku obrotowego. Dlatego pracodawcy coraz częściej dostrzegają sens wysyłania pracowników na 1-2 lub więcej dniowe kursy i szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. A dana osoba będzie mogła później pochwalić się umiejętnościami podpartymi szkoleniem.
Ja jeżdżę na sporo szkoleń, czasem jako osoba towarzysząca z działu, ale najczęściej ze względu na specyfikę mojej pracy i nigdzie indziej mi się tak nie podobało jak w centrum szkoleniowym w Warszawie (http://i-viewmeetings.pl/) - najlepiej jest uczyć się nowych rzeczy w nowocześnie urządzonym wnętrzu, który nie sprawia, że chce się człowiekowi spać i to pomimo tylu godzin przymusowego siedzenia w jednym miejscu. Dobrze, jeśli kierownictwo firmy myśli o wygodzie oddelegowywanego pracownika i zapewnia mu komfort pobytu, wybierając miejsce łatwo dostępne i nieźle usytuowane w mieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 10-12-2016, 03:32
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

U nas w firmie bardzo często można zapisać się na różne ciekawe szkolenia, nie tylko związane z pracą, ale i przydatne w życiu prywatnym. A gdzie macie zazwyczaj takie szkolenia. Nasza firma zawsze rezerwuje sale tutaj https://www.salerezerwacje.pl/miasto/wroclaw. To dobry pomysł aby szkolić się poza siedzibą firmy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.