kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 09-05-2019, 12:43
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

ciąża latem jest "trudniejsza" bo ja ma się duży brzuch to niestety nie jest zbyt komfortowo, szczególnie w upały. Tak czy siak niezaleznie od tego czy zima czy lato w czasie ciąży trzeba o siebie dbać. Pamiętajcie o przyjmowaniu kwasu foliowego - ja brałam mama dha premium bo zawiera wszystkie niezbędne składniki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 10-05-2019, 00:04
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Latem gorąco, zimą trzeba się ubierać i wciągać lub sznurować buty. Niestety nasz brzuszek przeszkadza czy to latem czy zimą. Ale jest to najpiękniejszy okres w naszym życiu i warto się nim delektować. Uwielbiałam być w ciąży mimo mdłości, zgagi, zadyszki, bólów pleców i nieprzespanych nocy. Najbardziej lubiłam czytać o tym jak rozwija się moje maleństwo na stronie https://kalendarzciazy.com.pl/tydzie...tr-pierwszysty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 14-05-2019, 20:47
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Dużo czytam o przygotowaniach do ciąży i wlasnie raczej nie chcialabym tych ostatnich miesiecy spedzic w upale Interesuje was wiedza na temat badań i rozwoju płodu? Bo ja znalazłam artykuł na ten temat tutaj http://badanieprenatalne.com/rozwoj-...rzyszlej-mamy/ i powiem wam, że taka wiedza moim zdaniem jest niezbędna. Dobrze wiedzieć co sie dzieje z naszym malenstwem w czasie ciazy no i jakie konsekwencje mogą wiązać się z nie zrobieniem różnych badań w trakcie ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 17-05-2019, 18:09
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Widzę, że koleżanka wcześniej pisze o badaniach prenatalnych. Tak one są naprawdę ważne, bo dzięki nim możecie sprawdzić jak rozwija się maluszek. A o samych badaniach możecie też poczytać sobie tutaj https://www.neomedica.pl/2019/04/16/...jak-wygladaja/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 16-06-2019, 17:44
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Faktycznie, ciąża latem staje się "trudniejsza". W moim przypadku, gdzie końcowy trymestr przypadał na miesiące wakacyjne było ciężko. Nogi szybciej puchły, do tego dochodziły upały i bolący kręgosłup. Całe szczęście miałam poduszkę ciążową z SuperMami, która przynosiła choć odrobinę ulgi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 21-06-2019, 15:39
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Tak, pamiętam, że ja również korzystałam z takiej poduszki, chyba też nawet z SuperMami- dostałam ją od koleżanek w prezencie za co byłam ogromnie wdzięczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 24-06-2019, 14:31
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Polecam wszystkim kobietom w ciąży stronę https://plodnosc.pl/kalendarz-ciazy/ ja z niej korzytam. Znajdę tam zawsze odpowiedź na moje pytanie. Jest to kalendarz ciąży czyli praktyczne rady dotyczące ciąży . Polecam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 23-09-2019, 12:41
Daniiel212 Mężczyzna Daniiel212 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 1
Domyślnie

A czy myślicie już jakie imie wybrać dla Waszego dziecka? Ja zastanawiam się jakie imiona męskie są teraz popularne. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc w tej kwestii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 24-09-2019, 00:03
Materna45 Materna45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ciąża jest uciążliwa w każdej porze roku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 25-11-2019, 20:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Koniecznie musisz się zapoznac z fajnymi towarami dla Mam ze strony https://www.philips.pl/c-m-mo/philip...-and-your-baby powiem Ci,ze nie bez powodu ten sprzęt ma rekomendacje światowej organizacji zdrowia. jest serio fajowy! Mam niekapki i laktatory i powiem wam,ze nie zamienilabym na inne. A ciaze trzeba po prostu przetrwac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.