kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-04-2017, 13:40
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Komputer do gier i do nauki

Możecie doradzić jakiś konkretny model komputera, który sprawdzi się zarówno do gier, jak i do nauki?
Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi co kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-04-2017, 18:12
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Ja pewnie wybrałabym jakiś pierwszy lepszy.
Niezbyt znam się na takich sprzętach, ale pomocne okazują się takie stronki jak ta http://techfresh.pl/jaki-laptop-do-g...w-gamingowych/
Jest tam chociażby ranking najlepszych laptopów do gier.
Może na tej podstawie wybierzesz coś sensownego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-04-2017, 23:18
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Jeśli szukasz godnego uwagi sprzętu dla gamerów, to polecam kupić zestaw gotowy od http://forgamers.ithardware.pl/ . Każdy zestaw jest przetestowany, więc widać jego realna wydajność w konkretnych grach i programach. Można go dowolnie personalizować, a i posiada szeroki wachlarz dodatkowych usług (m.in. overclocking procesora, selekcja monitora, modding). Wszystko stworzono na markowych komponentach, najwyższej jakości MSI, INTEL, CRUCIAL, CORSIAR, IN WIN, LC-POWER więc to dobra inwestycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-01-2019, 14:37
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 553
Domyślnie

Ja bym sprawdził ten model https://xtreem.pl/3-laptopy-dla-graczy naprawdę ciekawa propozycja w spoko cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-02-2019, 13:33
katarzynapa katarzynapa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 104
Domyślnie

Według mnie znacznie lepiej postawić na laptop, zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i niektóre modele są znacznie lepsze niż komputery. Sama zainwestowałam w gamingowe lenovo dla siebie i jestem zadowolona bo zarówno mogę spokojnie sobie popracować, a wieczorem jak mam chwilę czasu odpalić wiedźmina i wszystko idealnie działa. Podjęcie decyzji i propozycje takiego laptopa zaproponował dla mnie narzeczony bo wiedział, że będzie on dla mnie służył jako narzędzie do pracy ale i też do rozrywki. Od siebie polecam zainwestować więcej i kupić takiego laptopa przeznaczonego do gier, wtedy również i do pracy będzie bardziej wydajny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-03-2019, 17:14
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Mimo młodego wieku mojego syna postanowiłam zainwestować w komputer i wstawić mu do pokoju. Szybko wyszło mu to na dobre, gdyż młody zapałał miłością do informatyki. Teraz przede mną stoi zakup książki ze strony: https://ksiegarnia.pwn.pl/Python-dla...4592565,p.html , która pomoże mu zrozumieć trudny język programowania. Mam nadzieję, że pasja zostanie mu już na zawsze, gdyż zawód informatyka jest dobry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-04-2019, 09:16
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Do gier rozumiem, ale do nauki? To znaczy co, pisanie tekstów, tworzenie projektów? Nie rozumiem do końca, co si w tym terminie mieści, dlatego też nie wiem czy dobrze mogłabym model doradzić. Powiem Ci jedynie może, że ważne jest takowanie procesora Procesor Socket AM3 na Ceneo.pl , ma dobre na przykład, jak i pojemność pamięci. Jak będzie za mała, to niestety, komputer nie będzie działał jak trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-07-2019, 12:20
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrego laptopa w rozsądne cenie to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na propozycje dostępne w ofercie Manta, jak model MLA141W Atom z którego jestem jak najbardziej zadowolony bo sprawdza się zarówno do nauki, jak i spędzania wolnego czasu w sieci. Posiada 2 GB RAM, dysk SSD 32 GB oraz porządną grafikę Intel HD Graphics 620. Dla mnie wystarczający i co ważne praktycznie nie tnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-07-2019, 17:50
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Dobrze też pamiętać o tym, że nie tylko od dobrego komputera zależy to, jak będzie działać gra. Tym bardziej, że teraz w większości gier, rozgrywka jest online. Polecam wam sprawdzić: https://rankinginternetu.pl/internet...narny-do-domu/ zestawienie wszystkich łącz internetowych, dostępnych w kraju. Świetna stronka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-08-2019, 15:08
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Kupując komputer zarówno do celów naukowych, jak i rozrywkowych ważne jest, aby miał on wbudowany dobry procesor taki jak Procesory - Ceneo.pl . Jest to bardzo ważne, aby nasz laptop chodził bez żadnych zarzutów, w końcu jak wiadomo procesor to najważniejszy element naszego sprzętu, bez którego ani rusz, dlatego przy zakupie warto zwrócić na to szczególną uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.