kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-09-2018, 10:11
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie Drukarnia do współpracy - Warszawa

Cześć,
Chciałabym Was zapytać, czy możecie mi polecić sprawdzoną drukarnię w Warszawie która będzie w stanie zająć się wykonywaniem różnego rodzaju materiałów reklamowych dla naszego salonu kosmetycznego? Zależy nam na pewno aby wyróżniała się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-09-2018, 08:30
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Ja korzystam teraz z usług drukarni Polimax i jak najbardziej oceniam ich na plus Mają przystępny zakres cen, profesjonalna obsługę która dotrzymuje danego słowa i co do jakości wykonywanych banerów, wizytówek, czy też plakatów nie mamy zarzutów. Cała realizacja przebiegła pomyślnie od A do Z
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-09-2018, 12:47
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Tutaj mogę się zgodzić z poprzedniczką. Natomiast może nie tak długo współpracowaliśmy z Polimax, ponieważ dopiero niedawno zamawiałam u nich wizytówki do salonu oraz kilka fotokalendarzy ale rzeczywiście realizacja poszła pomyślnie. A materiały wyglądają tak jak powinny, czyli bardzo dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-09-2018, 08:21
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

To prawda moim zdaniem nawet cena nie jest głównym wyznacznikiem wyboru, a przede wszystkim profesjonalizm podczas współpracy a na to się składa podejście obsługi, jakość realizacji oraz dotrzymywanie obiecanych terminów. O to stara się dbać wspomniana drukarnia Polimax, dlatego moim zdaniem zasługuję przynajmniej na sprawdzenie przy mniejszym zamówienie. Jeżeli będziesz zadowolona to wtedy nie trzeba będzie za każdym razem szukać innej firmy o której nie mamy zielonego pojęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-10-2018, 07:23
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Jeżeli mają być to materiały promujące nasz biznes to powinny wyróżniać się jak najwyższą jakością wykonania, ponieważ jest to nasza wizytówka po której możemy przyciągnąć do siebie nowych klientów. Dlatego fajnie też mieć wsparcie od drukarni, która wie "z czym się to je" i potrafi trafnie doradzić. A wspomniana już Polimax jak najbardziej do nich należy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-10-2018, 07:41
jojka jojka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wera
Ja korzystam teraz z usług drukarni Polimax i jak najbardziej oceniam ich na plus Mają przystępny zakres cen, profesjonalna obsługę która dotrzymuje danego słowa i co do jakości wykonywanych banerów, wizytówek, czy też plakatów nie mamy zarzutów. Cała realizacja przebiegła pomyślnie od A do Z

drukujesz u nich np. foldery? jeśli tak to jaki jest koszt i jak czasowo wygląda realizacja zamówienia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-11-2018, 09:56
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

W dzisiejszych czasach wysoką jakość drukowanych materiałów, np. reklamowych, zapewnia właśnie profesjonalny druk cyfrowy Warszawa ma akurat wiele drukarni, ktore się tym zajmują, my akurat zlecamy wydruk wszelkiego rodzaju katalogów, folderów itp. w drukarni Drukfolder na Dąbrowskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, więc polecamy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-12-2018, 11:29
aniamajor aniamajor is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 51
Domyślnie

Skoro potrzebujecie usług profesjonalnej drukarni, to na pewno polecam zajrzeć tutaj - https://www.diamond-druk.pl. W ofercie znajdziecie oferty na mnóstwo najróżniejszych wydruków, które możecie zlecić. A pewnie przy większych zamówieniach da radę wynegocjować jakiś rabacik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-12-2018, 20:57
krimek krimek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

ja też mogę ci polecić Polimax. Sama u nich drukuję już od dłuższego czasu - w większości materiały reklamowe, choć robili dla mnie też fotoksiążkę wszystko zawsze im fajnie wychodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-02-2019, 13:09
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

A ja do czasu zamawiałam ulotki i inne sprawy, dopóki znajomy nie uświadomił mnie, że jak się samemu to robi, to znacznie taniej wychodzi, bo i odbitka mniej kosztuje, a i projektant może to za mniejszą cenę zrobić, skoro i tak już jest zatrudniony.. Dlatego myślę czy tutaj https://www.supportart.pl/ nie zamówić specjalnej drukarki, albo na przykład nie zainteresować się prasą do kubków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.