kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-12-2022, 21:10
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie Rozwód - poszukiwany adwokat

Już jakiś czas temu podjęłam decyzję o rozwodzie. Dlatego szukam adwokata, który specjalizuje się w sprawach rodzinnych, ma w tym duże doświadczenie i poprowadzi mnie do zwycięstwa. Rozwód nie będzie łatwy. Kogo możecie polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-12-2022, 21:12
Laje10 Laje10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 28
Domyślnie

Naprawdę sporym doświadczeniem może pochwalić się mecenas Mindykowski. Jego oferta skierowana jest do wszystkich i każdy znajdzie u niego rozwiązanie swoich problemów. U znajomej była bardzo skomplikowana sprawa, a on wszystkim zajął się bez żadnych kłopotów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-12-2022, 00:20
ewelina523 ewelina523 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 7
Domyślnie

A podpowiecie mi, gdzie mogę znaleźć kancelarię tego mecenasa? Nie ukrywam, że również pomoc prawna byłaby mi potrzebna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-12-2022, 15:54
Laje10 Laje10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 28
Domyślnie

Kancelaria jest w Gdańsku, na ul. Uphagena 17/2. Bardzo łatwy trafić, z pewnością znajdziesz bez problemu, jeśli umówisz się na wizytę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-12-2022, 20:51
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

O super! Nie spodziewałam się aż tylu odpowiedzi! Na pewno zasugeruję się tym, co polecacie, bo mecenas Mindykowski wydaje się być na pewno właściwą osobą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-12-2022, 05:34
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Przy rozwodzie dobry adwokat to oczywiście podstawa. Mój brat korzystał z pomocy kancelarii mecenas Magdaleny Karaczun - http://karaczun.com.pl. Zajęła się jego sprawą całościowo - przeprowadziła sprawę rozwodową, o podział majątku, opiekę nad dziećmi oraz alimenty. Bardzo konkretna adwokatka, z empatycznym podejściem do klienta. Do każdej powierzonej sobie sprawy podchodzi profesjonalnie i zaanagażowaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-04-2023, 09:47
Karolina79 Karolina79 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 122
Domyślnie

Jeżeli masz sprawę rozwodową i nie masz dobrego prawnika to polecam Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher specjalizuje się w rodzinnych sprawach rozwodach, alimentach i widzeniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-05-2023, 11:01
delni delni is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 5
Domyślnie

Spróbuj może skontaktować się z tą kancelarią: https://agatakosikowska.pl/ Wiem z doświadczenia, że prowadzi takie sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-05-2023, 10:40
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Udowodnienie winy drugiej strony w procesie rozwodowym może wydawać się skomplikowane. Ale znalazłem ciekawy artykuł na stronie https://www.gazeta-mosina.pl/2023/ja...rzy-rozwodzie/, który może pomóc w zrozumieniu tego procesu. Warto zapoznać się z nim, aby zrozumieć, jakie dowody są akceptowalne i jak je zgromadzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-10-2023, 19:40
stella374 stella374 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 59
Domyślnie

Tylko i wyłącznie mecenas Justyna Węgrzynowicz. Dzięki Pani adwokat mój rozwód przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.