kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-04-2018, 07:20
sierra sierra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 27
Domyślnie Prezent dla 4 latka

Hej, własnie trafiłam na artykuł pomysły na prezent dla 4 latka - dokładnie 95 propozycji, fajnie przedstawione, więc jak ktoś nie wie co kupic dziecku to polecam zainspirować sie tymi propozycjami lub po prostu skorzystać z jednej z nich

Poozdrawiam
Miłego dnia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-05-2018, 13:29
Beja01 Beja01 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 35
Domyślnie

Świetna strona i jestem tego samego zdania, że gry planszowe to najlepsze prezenty dla dzieci. Ja bynajmniej swoim staram się je kupować. Na dzień dziecka teraz też udało mi się u nas we wrocławiu na poleskiej w funnybricks kupić fajne. Przyznam, że byłam u nich pierwszy raz i wrażenia sa pozytywne, zarówno do asortymentu jak i obsługi. wiedzą co maja i służą pomocą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-05-2018, 19:04
Michałowa Michałowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 5
Domyślnie

takiemu dziecku można kupić jakiś fajny plecak szkolny do zabawy. Warto przyzwyczajać dzieci już od małego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-05-2018, 08:06
ania761 ania761 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Hej, hej! Ja zastanawiałam się nad zakupem rolek, ale kiedy zasugerowałam ten pomysł rodzicom, nie zapałali entuzjazmem... Szkoda. Myślę, że maluch powinien zacząć uprawiać sport jak najwcześniej. No cóż Teraz szukam czegoś "bezpiecznego". Padnie chyba na ciuchy. Odzież dziecięca z nadrukiem ulubionych bohaterów do fajny pomysł? Jak myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-05-2018, 18:08
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

A co sądzicie o gokartach na pedały dla dzieciaków - https://www.gokartyberg.pl/? Moim zdaniem to pomysł na świetną rozrywkę dla dzieci i zażycie trochę ruchu na świeżym powietrzu. Na początku miałam trochę obaw, ale teraz wiem, że jest to całkowicie bezpieczne, bo wcale nie tak łatwo jest się wywrócić na gokarcie. Z pewnością jazda na gokarcie jest znacznie łatwiejsza i bezpieczniejsza niż na rowerze, bo są bardziej stabilne i nie trzeba cały czas balansować ciałem żeby utrzymać równowagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-06-2018, 12:20
Megii Megii is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 53
Domyślnie

Szkoda, że tak późno tu trafiłam, bo niecały miesiąc temu miałam dylemat co kupić 4-latkowi. Ostatecznie kupiłam zestaw klocków konstrukcyjnych z firmy Cobi https://cobi.pl/klocki/oficjalne-pro...cencyjne-pzpn/. Bardzo był zadowolony, więc polecam na prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.