kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #191  
Stary 24-10-2021, 13:42
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Jak ma się na to dobry pomysł, to zawsze warto pójść w coś swojego. Sama mam mały zakład, specjalizujący się w budowaniu stołów poprzez połączenie naturalnego drewna z żywicą. Nie jest to tanie, więc mam tu pomoc agencji https://marketingkatowice.pl/ która poprzez marketing internetowy, dociera z informacją o mojej ofercie do właśnie tego wąskiego, konkretnego grona potencjalnych klientów. I biznes się kręci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #192  
Stary 29-10-2021, 21:38
gajuszka gajuszka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 147
Domyślnie

Mi coraz częściej chodzi po głowie eksport naszych produktów na Ukraine i do Rosji. Wiem, że potrzebujemy certyfikaty gost k i inne dokumenty, ale myślę, ze nie będzie problemu z ich uzyskaniem z CCRW. W Polsce nasze produkty się przyjęły i teraz czas podbić zagraniczne rynki,'
Odpowiedź z Cytowaniem
  #193  
Stary 22-11-2021, 13:30
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Myślę, że zależy od branży, na pewno w miarę stabilna jest firma transportowa czy logistyczna, może coś w ten deseń? Warto tylko dookreślić sobie cel i towary, które będziesz przewozić, tutaj można przeczytać więcej o tym, co może przewodzić firma transportowa. Warto poczytać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #194  
Stary 03-12-2021, 13:28
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Myślę, że warto natomiast zawsze powinno się konsultować z prawnikiem, zwłaszcza w kwestii umów czy w ogóle zakładania działalności. Tutaj można poczytać więcej o nieodpłatnej pomocy prawnej dla firm. Może komuś się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #195  
Stary 22-12-2021, 13:29
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja myślę, że się opłaca, ale warto wcześniej się dowiedzieć wszystkich potrzebnych rzeczy, na przykład jak wygląda kwestia prywatnych przelewów w przypadku konta firmowego. Tutaj można przeczytać więcej na ten temat. A warto, bo można się nieźle naciąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #196  
Stary 26-12-2021, 15:31
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Nie wiem jak wy, ale ja jestem zdania, ze każdy rodzaj reklamy jest skuteczny. My od jakiegoś czasu zamawiamy odziez reklamową z haftowanym logiem z GQB i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z jej jakości. Skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #197  
Stary 26-12-2021, 21:33
Nevin Nevin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli dopiero rozpoczynacie działalność, to koniecznie musicie przeczytać ten artykuł https://www.artbiznes.pl/biala-lista...awy-dzialania/ - dowiecie się z niego czym jest biała lista podatników, jakie kary grożą za nieprzestrzeganie zaleceń z niej i jak należy ją stosować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #198  
Stary 22-01-2022, 11:33
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Pewnie, że się opłaca choć na początku jest ciężko to mimo wszystko warto jest się postarać. Przy okazji polecam Wam bazę firm https://bazafirm.biz.pl jeżeli będziecie szukali jakiejś współpracy albo po prostu ogłosić swoje usługi firmowe jakie wykonujecie to jest najlepsze do miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #199  
Stary 22-01-2022, 12:44
Marzena Z Marzena Z is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 54
Domyślnie

Ja bym była ostrożna z twierdzeniem "pewnie że się*opłaca".
Rząd stale podnosi koszty prowadzenia firmy, do tego dochodzi stres, problemy z kontrahentami, regularnymi płatnościami itp.
Nie jest tak łatwo i kolorowo.

_______________________
aneks do umowy o pracę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #200  
Stary 22-01-2022, 15:51
Mafina Mafina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

Jak się ma dobry pomysł, to tak
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.