kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-02-2017, 08:58
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

lepszy chyba prywatny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-02-2017, 09:11
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Też mi się wydaje, że lepszy jest prywatny. Grupy są mniejsze, a więc panie mają mniej dzieci pod opieką. Sama niedługo będę szukać dla synka. Trafiłam na stronę https://www.kochajidbaj.pl/ . Swoje ogłoszenia mogą tam zamieszczać m.in. właśnie prywatne żłobki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-03-2017, 17:36
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Zobacz sobie ofertę tego żłobka http://www.akadero.pl/zlobek/o-zlobku.html
Jak dla mnie oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna i warto się nią zainteresować. Sama mam małe dziecko i chcę je posłać do żłobka.
Niedługo wracam do pracy więc za bardzo nie mam wyjścia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-10-2017, 12:39
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Cytat:
Napisał zulma
Mam jakiś uraz do żłobków. Jeśli nie będę zmuszona, nie poślę tam swojego dziecka.
Kiedyś dziecko znajomej załapało wszy w żłobku.
To, że w przedszkolach zdarza się epidemia wszawicy, to wiem, ale w żłobku to bym się nie spodziewała... dobrze, że mówisz. Znalazłam w internecie środek, który powinien ochronić dziecko przed zarażeniem się wszawicą - Nitolic Prevent. Używała któraś z Was? Ma całkiem dobre opinie i z tego co widziałam nie jest bardzo drogi. Ma wygodną formę sprayu, więc nie będzie problemu z aplikacją... jak myślicie, będzie to wystarczająca ochrona dla dziecka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-04-2018, 19:34
Kasisi Kasisi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 6
Domyślnie

Pewnie, że fajnie, jak mozna z dzieckiem być przynajmniej do wieku przedszkolnego, ale nie zawsze się da. Szukać żłobka z polecenia najlepiej i chyba prywatne przywiązują więcej wagi w wykonywaną pracę choć moge się mylić. W Rzeszowie podobno jest fajny żłobek i przedszkole, Bystrzaki się nazywa. Dużo dobrego o nich słyszałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-05-2018, 13:51
Dari90 Dari90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

Gdy chcesz by Twoja latorośl posiadała wysoką szansę rozkwitu oraz zabawy to zdecyduj się na przedszkole Malinowe Skrzaty. Jest to przedszkole oparte na stylu Montessori. Moje dziecko jest już tam 3 rok pod rząd i jestem naprawdę zadowolona. Zabezpieczają niesamowitej jakości ochronę oraz wspaniałej kategorii odżywianie. Rekomenduję przedszkole kozanów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-06-2018, 10:59
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Przy wyborze żłobka warto jest zapoznać się z opinią przyjaciół i rodziny ale także poznać opinię innych rodziców. My co prawda mamy żłobek już za sobą bo uczęszczamy do przedszkola TeVizja (Wawer). Ale od września planują otworzyć także żłobek więc masz szansę na poznanie profesjonalistów którzy nie tylko uczą dzieci ale i pomagaja im poznać otaczający nas świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-06-2018, 11:14
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Może zapytaj znajomych? Generalnie no dużo osób teraz posyła dziecko do żłobka. Jeśli mogę coś poradzić to lepiej za w czasu zaopatrzyć się na przykład w aspiratorek, http://haxe.pl/strona-glowna/produkt...ddychanie.html albo też termometr na podczerwień http://haxe.pl/strona-glowna/produkt...la.html#1-opis dla mnie to sa dwa podstawowe produkty jak jest małe dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-07-2018, 17:04
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

ja osobiście nie lubię żłobków. Przedszkole tak, żłobek nie. Ale wiem, że wiele osób zwyczajnie nie ma wyjścia, tylko musi wracać do pracy, a maluch do żłobka. Wybierając - kierowałabym się chyba najbardziej opinią innych rodziców, którzy posyłają do upatrzonej przeze mnie placówki swoje maluchy. Oni chyba najwięcej mogą powiedzieć i są najbardziej wiarygodni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-07-2018, 10:28
mietek44 Mężczyzna mietek44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Zawsze taki wybór jest bardzo trudny według mnie.W takich tematach najlepiej doradzić się jakiegoś specjalisty.
__________________
czekolada bez glutenu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.