kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-12-2017, 14:03
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie Mieszkania w Warszawie

Szukacie mieszkań w Warszawie? Na http://nexity.pl/ udało mi się znaleźć dosyć ciekawą ofertę. Według mnie są to naprawdę bardzo ciekawe mieszkania w dogodnej lokalizacji, a o samym inwestorze można znaleźć wiele pozytywnych opinii. Sprawdźcie, a być może i wam się takie mieszkania spodobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-12-2017, 13:25
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

To ja przy okazji jeszcze wspomnę o agencie nieruchomości, z usług którego miałam okazję korzystać. Przyda się to osobom, które poszukują nieruchomości w Warszawie, a w szczególności w Wilanowie. Pan Eugeniusz Jaworski (jego telefon 603 195 624 ) jako pierwszy pośrednik potraktował poważnie moje wymagania co do mieszkania i faktycznie przedstawiał mi oferty tylko te, które mnie interesowały. Nie było też problemów z oglądaniem mieszkań, zawsze był na czas, oprowadzał, omawiał plusy i minusy, opowiadał o okolicy... Korzystałam wcześniej z usług innych pośredników, ale mówię, ten się wyróżnił swoim profesjonalnym podejściem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-02-2024, 08:46
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

W obliczu konieczności szybkiego pozbycia się nieruchomości, wielu właścicieli poszukuje rozwiązań, które minimalizują formalności i czas oczekiwania. Strona https://kupujemym.pl/ oferuje skup nieruchomości za gotówkę, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które z różnych przyczyn muszą szybko sprzedać swoje mieszkanie lub dom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-02-2024, 15:18
aimee18's Avatar
aimee18 aimee18 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2024
Posty: 5
Domyślnie

Jeśli chodzi o kupno mieszkania w dobrej lokalizacji w Warszawie to jest to świetna inwestycja!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-03-2024, 14:12
Melania7's Avatar
Melania7 Melania7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 127
Domyślnie

Te ceny mieszkań są naprawdę absurdalnie drogie. Tak to ja widzę. To jest straszna sprawa, jak dla mnie!!!
________________________
https://zielonatablica.pl/pisanie-prac/referaty/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-03-2024, 11:43
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Przymierzam się powoli do zakupu mieszkania na osiedlu Na Opoczyńskiej we Wrocławiu bo to bardzo ładne osiedle które powstaje w dobrej lokalizacji, bardzo spodobała mi się okolica i bardzo dobra komunikacja miejska z centrum oraz innymi ważnymi miejscami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.