kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 25-11-2019, 08:34
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

W moim przypadku natomiast warto zwrócić uwagę również na zapewnienie sobie dobrej widoczności, dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to przejrzyj dostępne możliwości jakie przygotował producent Visee jeśli planujesz wymienić wycieraczki na szybę przednią, bądź tylną. Poza tym dostępne są w przystępnych cenach, a w mojej opinii różnicy względem oryginalnych wersji jakieś dużej nie ma. No i na pierwszy zakup z ich strony można ściągnąć -15% rabat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-11-2019, 15:58
nasir06's Avatar
nasir06 nasir06 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Gdzie mogłabym kupić części do Saaba 93?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 26-11-2019, 19:13
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

W dzisiejszych czasach to znaczy w dobie internetu można znaleźć wiele dobrych sklepów internetowych. Dla przykładu polecam sprawdzić sobie w ofercie https://www.oleole.pl/radioodtwarzac...oneer,d6.bhtml elektronikę, a konkretniej radioodtwarzacze do samochodu. Wydaje mi się, że na ten moment nie ma lepszych cen w stosunku do jakości jednak jeżeli się myle to proszę pokażcie swoje propozycje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 02-01-2020, 11:18
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

A z takich już, że tak powiem - dekoracyjnych elementów, to proponuję zakup wycieraczek welurowych typu https://motohobby.pl/dywaniki-welurowe-895 . Z wykładziny motolux, z lamówką lub bez, opcją wyfaftowania dowolnego napisu. Pięknie dopasują się do każdego modelu auta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 06-01-2020, 16:01
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

A co jeżeli chodzi o kosmetyki samochodowe ? Moim zdaniem każdy kierowca powinien takowe posiadać. Ja jeszcze swoich nie wybrałam ale kilka wpadło mi w oko u nich https://kaiserdetailing.pl z tego co widzę to mają dość szeroki wybór asortymentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 06-01-2020, 21:59
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Ja również mam swój sprawdzony sklep z częściami samochodowymi i uważam, że posiadając auto dobrze mieć miejsce gdzie można zajrzeć i od razu kupić, jak trzeba coś wymienić i przede wszystkim nie dać naciągnąć się serwisom samochodowym. W moim przypadku jest to e-autoparts.pl i mam nadzieję, że sprawdzicie i również zmienicie w tym zakresie swoje zdanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 08-02-2021, 11:08
Olka_75 Olka_75 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 67
Domyślnie

Jeśli macie problem z układem napędowym, w szczególności z krzyżakiem wału napędowego, to może https://takiewaly.pl/zagniatanie-krz...low-napedowych będzie idealny rozwiązaniem, aby usunąć wszelkie usterki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 30-03-2021, 11:17
sleffler's Avatar
sleffler sleffler is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Najnowsze pole do popisu producenci oświetlenia odkryli kilka lat temu. Chodzi o możliwość precyzyjnego sterowania światłem diod. Przemysł motoryzacyjny skwapliwie skorzystał z tej możliwości, bo dała im zupełnie nowe narzędzie. Dzięki niemu można nie tylko jasno oświetlić drogę, ale także wybierać, który wycinek chcemy pozostawić w ciemności. Pozwoliło to stworzyć reflektory samochodowe automatycznie dostosowujące kształt snopa światła do warunków drogowych. Chciałabym zamówić je z https://www.sprzedajemyczesci.pl/pl/...nie-czesci,855?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 31-08-2021, 16:25
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

W ogóle to słyszeliście o tych wycieraczkach od Oximo? Są mega wytrzymałe i w całkiem dobrej cenie. Chyba się skuszę :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 24-09-2021, 07:39
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Skoro weszliśmy już na temat samochodów, to może orientujecie się gdzie dostanę dobrej jakości światła do jazdy dziennej LED ? Przeszukałam praktycznie cały internet, ale nie znalazłam nic co by mnie zainteresowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.