kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-12-2013, 23:14
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie Aranżacja schodów

Jak wykończyliscie schody w Waszych domach?
Ja mam z tym sporą zagwozdkę. Na wierzchu na pewno będą deski, bo płytek nie lubię.
Chciałabym też jakieś fajne oświetlenie. Oglądałam już co nieco tu: http://swiatswiatla.pl/index.php/cat...e-schodow.html, ale nie wiem, na co się zdecydować. Podpowiecie, co się sprawdza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-12-2013, 14:34
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja niestety nie pomogę, bo mamy tylko zwykłe schody na korytarzu, ale drewniane i ładnie podświetlone to pewnie dobry pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-05-2014, 14:21
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Dokładnie, podświetlenie schodów to świetna sprawa. My niefortunnie mamy taki układ domu, że nasza sypialnia znajduje się na parterze, a łazienka na piętrze na które idziemy po dość sporych schodach. Również wpadliśmy na to, że zamontujemy tam oświetlenie i dzięki temu udaje nam się uniknąć wieczornych upadków ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-08-2014, 10:28
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Proponuję taśmy led. Tutaj możesz sobie je obejrzeć: http://www.perfektmarket.pl/tasma-le...tr-id-426.html . Poniżej zdjęcie przykładowej aranżacji. Warto jest zamówić je ze sklepu ponieważ w sieci są w znacznie niższych cenach.Raczej nie powinno być problemu z zamontowaniem .Jestem pewna,że Wasi mężczyźni powinni sobie z tym poradzić MÓj nie jest żadnym specjalistą od remontu a potrafił zamontować.

Ostatnio edytowane przez jmalinowska : 19-05-2015 o 10:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-08-2014, 21:23
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Fajnie to wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-03-2017, 09:55
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Mi się podobają podświetlane, a do tego wszystkiego na wolnych ścianach powieszone plakaty autorskie. Taki plakat z napisami to super sprawa. Idąc po schodach można rewelacyjnie poczytać coś dla ducha i serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-03-2017, 19:50
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Mi się bardzo podobają schody kamienne. eleganckie schosy wykonane z granitu lub marmuru sa doskonałą i elegancką dekoracją każdego domu. Możecie takie zamówić od firmy Pamir http://www.pamir.com.pl/oferta/schody . Naturalny kamień pasuje do każdego wystroju wnętrza - i do domów urządzonych klasycznie jak i tych nowoczesnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-03-2017, 14:29
krystynastryjak krystynastryjak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 12
Domyślnie

Mi też - kamienne, granitowe schody wyglądają po prostu super. Ostatnio widziałam, że wiele zakładów robiących nagrobki zajmuje się tez projektowaniem granitowych schodów i poważnie rozmyślam nad zleceniem czegoś takiego. Wydaje mi się, że to fajna opcja, bo na pewno schody będą trwalsze niż te drewniane. Sama mam drewno i dzieciaki już tyle razy je wgniatały, że już nawet przestałam liczyć, żeby się nie denerwować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-11-2017, 09:27
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

A jakie schody najlepiej wybrać? Mi zawsze podobały się schody drewniane i zastanawiam się, czy to dobre rozwiązanie. Stolarnia Modrzew ma w ofercie najróżniejsze wyroby z drewna: http://modrzew.pl/. Myślę, że to może być dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-08-2018, 11:21
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Schody drewniane to klasyka. Są piękne i trwałe i bardzo eleganckie. Do takich schodów warto wybrać równie elegancką barierkę. Ja zdecydowałam się na balustradę nierdzewną od firmy https://nierdzewnybalkon.pl/ . Balustrada wykonana jest z elementów chromowanych więc przetrwa przez wiele lat. Dodatkowo jest też bardzo elegancka - w połączeniu ze szkłem robi naprawdę duże wrażenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.