kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-06-2015, 19:55
Kinia96 Kinia96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Zgadzam się z Martyny, mimo że to dziecko, to jednak powinno samo decydować co chce robić w wolnym czasie, każde zajęcie jest rozwijające. Ja jak byłam mała musiałam chodzić do szkoły muzycznej, ponieważ mama postanowiła że tak będzie dla mnie najlepiej, a ja nienawidziłam tej szkoły, wolałam bawić się z kolegami w detektywów na podwórku niż grać na pianinie. Ok, teraz umiem grać, mam poczucie rytmu, potrafię śpiewać, jak nie lubię tego robić bo źle mi się kojarzy. Uważam, że pomysł z kredkami i kartką jest najlepszy, niech dzieci czerpią frajdę z tego że są dziećmi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-06-2015, 17:02
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

moją córkę cieżko jest czymś zainteresować. Ostatnio myślałam o tym by kupić jej papugę, upatrzyłam już sobie nawet klatkę na http://allezoo.com.pl/167-Ptaki ale nie wiem czy będzie chciała sie nią zajmować. Chodzi mi o to by zaczęła coś w końcu robić a nie tylko siedzi w pokoju i kompletnie nic nie robi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-06-2015, 11:29
adela79 adela79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

ze swojej strony mogę powiedzieć, że najlepiej dziecko zapisać na jakis jezyk, mój chodzi na angielski jeszcze poza lekcyjnie + dodatkowo zapisałam do na karate, z czego niesmowicie się cieszy, choć mówi że samo karate mu nie wystarcza więc może jeszcze jakieś inne sztuki walki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-07-2015, 14:27
wojmir wojmir is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

A co dziecko lubi robić, co go interesuje? Bo jak tak, dziecku z góry narzucisz hobby? Niech samo zdecyduje co chciałoby robić. Moje przejawiają zainteresowanie sportem, więc chodzą na basen i na karate. Od września chcą na piłkę nożną. Sami sobie wybierają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-07-2015, 14:26
mikromala mikromala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 7
Domyślnie

może gra na gitarze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-08-2015, 15:58
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Mój siostrzeniec właśnie zaczął chodzić na boks, a może mi polecić jakiś sklep z którego zamawia się taki sprzęt? Kompletnie się na tym nie znam, a chce mu zrobić prezent na urodziny właśnie w tym klimacie. Czy może zamawiałaś kiedyś coś dla syna z tego sklepu http://ultrafight.pl/ ? Mogę spokojnie z niego skorzystać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-08-2015, 15:50
mmandarynaa mmandarynaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

moim zdaniem każde hobby ruchowe będzie dobre, ponieważ człowiek coraz więcej czasu spędza w pozycji siedzącej i to odbija się na jego zdrowiu. Dodatkowo to hobby musi wyjść z inicjatywy dziecka, bo jak będzie zmuszane to wtedy nie będzie dla niego to przyjemnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 12-08-2015, 08:28
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Hobby takie jakie zainteresowania ma dziecko. Mój syn nie przepada za sportem- jedynie rower go interesuje. Ale za to uwielbia czytać- wiec hobby ma właśnie takie. Nie narzucałam mu niczego bo to bezsensu. A teraz sam mówi żeby mu książki kupować. Wiadomo- sierpien ciężki czas dla portfela ze względu na zblizającą się szkołę i zakup podręczników ale wystarczy zamówić w sieci choćby tu http://www.taniaksiazka.pl/oblicza-g...-p-298263.html i oszczedności można wydać na jakąś nowość wydawniczą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-08-2015, 22:37
Truda Truda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 7
Domyślnie

Myślę, że przede wszystkim powinnaś znać swoje dziecko na tyle, żeby wiedzieć, czym naturalnie się interesuje i tylko wykorzystać tę wiedzę, żeby je rozwinąć. Przykładowo: jeżeli interesuje się zwierzątkami, pójść tropem jakichś filmów przyrodniczych, wizyt w zoo. Itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-09-2015, 13:46
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Można posłać dzieci na różne zajęcia dodatkowe i niech same zdecydują co je najbardziej interesuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.